Biletinial Haberleri

Biletinial haberleri ve güncel Biletinial gelişmeleri, Biletinial ile ilgili tüm video, Biletinial fotoğrafları ve Biletinial haberleri Sinematur sitemizde


KÜLTÜR-SANAT

Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcısı Torunlar GYO ve Biletinial etkinlik salonlarının işletmesi için anlaştı.

KÜLTÜR-SANAT

Biletinial, Drama Yapım işbirliği ile stand Up sanatçılarına destek için “Bi Stand Up Komedi” projesini hayata geçirdi.

KÜLTÜR-SANAT

Biletinial “#bibuluşma” söyleşileri “Karşınızda Yalnız Kadın”ın oyuncusu Şenay Gürler ve yönetmeni Tuğrul Tülek ile devam ediyor.

KÜLTÜR-SANAT

Dünyanın en iyi film müzikleri “Film On The Stage” gösterisinde bir araya geliyor.

1935 yılında Alfred Hitchcock tarafından sinema filmi de çekilen oyunun biletleri Türkiye’nin lider etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

Bu canlı sohbetlerin son bölümünde ise seyirciler ekibe merak ettikleri soruları yöneltebilecek.

Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek konserin biletleri Türkiye’nin teknoloji odaklı lider etkinlik biletleme şirketi Biletinial’da.

Bram Stoker’ın klasik eseri Dracula’nın görkemli hikâyesi sahne sanatlarıyla bir araya geliyor.

YAŞAM

Okullarda ilk ara tatil için geri sayım başladı. Bu yıl 13-17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek ara tatili hem çocuklar hem...

FESTİVALLER

İzmir’in farklı mekanlarında yüzlerce etkinliği sanatseverlerle buluşturacak olan festivalin biletleri Türkiye’nin lider etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

FESTİVALLER

1.Uluslararası Bodrum Tiyatro Festivali, 3-16 Kasım tarihleri arasında “Başka bir Bodrum Mümkün” mottosuyla seyirciyle buluşuyor.

KÜLTÜR-SANAT

George Orwell’ın kült distopik romanı “1984”ten Dünya Perdecileri tarafından tiyatroya uyarlanan "1984-Büyük Gözaltı", 9 Ekim’de İstanbul Fişekhane’de sahnelenecek.