“Bi Stand Up Komedi” projesi kapsamında birbirinden başarılı komedyenler aynı sahneyi paylaşacak. İsmail Nuri, Eda Özyurt, Ufuk Önderoğlu, Doğu Can ve Yusuf Sarıkaya’nın sahne alarak performans sergileyeceği kahkaha dolu gösterilerin ilki 16 Şubat Cuma Torium Sahne’de gerçekleşecek. Kaçıranlar ise gösteriyi 20 Şubat Salı Mall Of İstanbul Moi Sahne ve 22 Şubat Perşembe günü Kartal Sanat Tiyatrosu, 28 Şubat Çarşamba günü Paladium AVM’de seyredebilecek. Gülme garantili gösterilerin biletleri Türkiye’nin lider ve kapsayıcılığı en geniş online biletleme platformu Biletinial’da.
 

Tiyatroya ve tiyatro sanatçısına verdiği destekle ön plana çıkan ve Türkiye’de özel, devlet ve şehir tiyatrolarının yüzde 80’inin bilet satışlarını gerçekleştiren Biletinial, şimdi de stand up sanatçılarına desteğini artırmak amacıyla Drama Yapım işbirliği ile “Bi Stand Up Komedi” projesini hayata geçirdi.

Biletinial, Drama Yapım işbirliği ile “Bi Stand Up Komedi”projesi kapsamında dört birbirinden başarılı komedyeni aynı gösteride bir araya getiriyor. Proje kapsamında her komedyenin 2 saat boyunca 30'ar dakikalık gösteriler sergileyeceği performanslar, şubat boyunca seyirciye kahkaha dolu dakikalar yaşatacak.

“Bi Stand Up Komedi’nin ilk gösterisinde, yeni hazırladığı şovuyla farklı şehirlerde gösteriler yapan  İsmail Nuri, \'Uyanan Güzel\' Stand-up gösterisi ile "uyanana kadar başına gelenleri" anlattığı interaktif gösterisiyle Eda Özyurt, ilişki klişelerini ve cinsellik algılarının yansımalarını kendi gözlem ve üslubuyla anlattığı gösterisiyle Ufuk Önderoglu, birçok konuda ürettiği tutarsız teori ve fikirlerini anlattığı gösterisiyle Doğu Can ve birbirinden ilginç hikâyeleriyle Yusuf Sarıkaya aynı sahneyi paylaşacak.

GONCOURT ÖDÜLLÜ YAZAR TÜRKİYE’YE GELİYOR GONCOURT ÖDÜLLÜ YAZAR TÜRKİYE’YE GELİYOR

“Bi Stand Up Komedi”nin ilk serisinin gösteri takvimi ise şöyle: 16 Şubat Torium Sahne, 19 Şubat Bursa Podyum Sanat Mahal, 20 Şubat Mall Of İstanbul Moi Sahne, 22 Şubat Kartal Sanat Tiyatrosu, 24 Şubat Mall of Antalya, 28 Şubat Paladium AVM ve 3 Mart Ankara Route Sahne. Kahkaha dolu gösterilerinin biletleri Türkiye’nin lider ve kapsayıcılığı en geniş online etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışta.

Editör: Anibal Güleroğlu