Gürler ve Tülek, #bibuluşma sohbeti kapsamında 11 Ocak Perşembe akşamı Fişekhane’de gerçekleştirilecek gösteriminin ardından tiyatro eleştirmeni Bahar Çuhadar’ın moderatörlüğünde, seyircilerle sohbet edip soruları yanıtlayacak.

Tiyatroya dair her şeyin konuşulacağı ‘Biletinial #bibuluşma’ söyleşileri, sezonun yeni oyunlarıyla devam ediyor. Seyirci tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan #bibuluşma’nın ocak ayı konukları, ‘Karşınızda Yalnız Kadın’ ile sahneye çıkan deneyimli oyuncu Şenay Gürler ve oyunun yönetmeni Tuğrul Tülek olacak.

Gürler ve Tülek, #bibuluşma sohbeti kapsamında oyunun 11 Ocak Perşembe saat 20.30’da Fişekhane İkinci Sahne’de gerçekleştirilecek gösteriminin ardından tiyatro eleştirmeni Bahar Çuhadar’ın moderatörlüğünde seyircilerle bir araya gelerek oyun üzerine sohbet edecek.

Oyunun üzerine sıcağı sıcağına gerçekleşecek canlı sohbetin son bölümünde seyirciler, ekibe merak ettikleri soruları yöneltebilecek. Seyirciler arzu etmeleri halinde kendilerine dağıtılacak ‘bisoru’ kartlarındaki tiyatro içerikli eğlenceli soruları da ekibe sorabilecek.
 

Oyun hakkında:


Tarihi Sarnıçta Görkemli Karma Sergi Tarihi Sarnıçta Görkemli Karma Sergi
11 Ocak Perşembe saat 20.30’da Fişekhane İkinci Sahne’de oynanacak ‘Karşınızda Yalnız Kadın’ oyununu biletleri ise Türkiye’nin en büyük ve kapsayıcı etkinlik biletleme şirketi Biletinial’da. 
Editör: TE Bilisim