16-17 Aralık’ta Zorlu PSM’de!

Türkiye’nin Tek Yeni Yıl Çocuk Festivali ‘’Yeni Yıl Masalı’’, Ozmo ana sponsorluğunda, Zorlu PSM ev sahipliğinde  16-17 Aralık’ta bu yıl ikinci kez çocuklar ve ailelerle buluşuyor.

Masal gibi büyülü bir dünyanın kapılarını aralayan festivalde; yılbaşı temalı atölyeler, yılbaşı orkestrası, dans ve tiyatro gösterileri, sahne etkinlikleri, illüzyon gösterileri, sanat atölyeleri, yüz boyama, kukla gösterileri, birbirinden eğlenceli fotoğraf alanları, sürprizlerle 50’den fazla etkinlik çocukları ve aileleri bekliyor.


 

Süper Patates ve Kaçak Bezelye’den yılbaşı özel tiyatrosu

Sihirbaz Okulu, Warner Bros, Cartoon Network katkılarıyla sevilen karakterlerin, gösterilerin yer alacağı festival sahnesi Süper Patates ve Kaçak Bezelye’nin yılbaşı özel tiyatrosunu da ev sahipliği yapacak.

15. Uluslararası Çocuk Dostluk Festivali Seattle'ı büyüleyecek! 15. Uluslararası Çocuk Dostluk Festivali Seattle'ı büyüleyecek!

Zest Projects Kurucusu ve Festival Direktörü Tomru Dereköylü ‘’Çocuklar ve aileler için masal gibi bir dünya hazırladık. İki gün sürecek festivalden elde edilen gelirin bir bölümü otizmli çocukların eğitimine destek olmak ve yeni yıl hayallerini gerçekleştirmek için Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak’’ dedi.

 

Siz de bu büyülü masalı yaşamak istiyorsanız, biletler passo’da 
Editör: TE Bilisim