ACID PAULI, LALALAR, AYYUKA, KABUS KERİM ve DISCOLOG, “İSTANBUL’DA BAHAR” ile 11 MAYIS’TA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA!

Şehrin rakipsiz eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, güzel günleri müjdeleyen festivali “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”, İstanbulluları bu yıl da baharı tüm renkleriyle doyasıya yaşamaya davet ediyor! 11 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek festivalde, sahnede Acid Pauli, Lalalar, Ayyuka, Kabus Kerim ve Discolog ile müzik hiç susmayacak, İstanbullular dostlarıyla bir arada dansa, müziğe ve eğlenceye doyacak. Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla düzenlenen “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar” için avantajlı dönem biletleri Biletix'te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Bu yıl üçüncü kez gerçekleşecek “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar” ile KüçükÇiftlik Park’ta bahar kutlamaları tüm coşkusuyla devam ediyor. Yüzdeyüz müzik ve eğlence dolu bir gün için 11 Mayıs Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta bir araya gelecek olan İstanbullular, doyasıya dans edecek, baharın umut veren renklerini sevdikleriyle birlikte yaşayacaklar. Temponun hiç düşmeyeceği “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar” festivali, unutulmaz anılarla bir kez daha eğlence tutkunlarının hafızalarına kazınacak.

43. İFF N Kolay sponsorluğunda gerçekleştirilecek 43. İFF N Kolay sponsorluğunda gerçekleştirilecek

“Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”da, Martin Gretschmann’ın elektro-pop projesi Acid Pauli, saykodelik, maceracı ve müzikalitesi yüksek ritimleriyle izleyenlerin yerinde duramayacağı muhteşem bir performans sahneleyecek. Festivalde ayrıca, Anadolu ezgileri ve 70’lerin arabesk ruhunu, fütüristik ve saykodelik sound’larında harmanlayan Lalalar, çok konuşulan canlı performanslarıyla KüçükÇiftlik Park’ı koca bir dans pistine dönüştürecek. Retro çılgınlığına yakalanmadan, Türkiye psikedelik müziğini kendi sesleriyle yeniden birleştiren Ayyuka grubu, funk, dub, arabesk ve Afrobeat gibi türlerle harmanlanan müzikleriyle renklendireceği “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”da, Türkiye’deki hip-hop müziğin öncü gruplarından Karakan’ın en önemli parçalarından biri olan Kabus Kerim de psychedelic Türkçe edit’lerden funk ve hip hop’a uzanan meşhur setlerinden biriyle sahnede olacak. Festival sahnesinin açılışını ise dans müziğinin en iyilerini bir araya getiren hareketli DJ setiyle, disko müzik denince ilk akla gelen isimlerden biri olan Discolog yapacak.

Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla gerçekleşecek “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”ın avantajlı dönem biletleri Biletix'te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Editör: Anibal Güleroğlu