Sinematur Haberleri

sinematur haberleri ve güncel sinematur gelişmeleri, sinematur ile ilgili tüm video, sinematur fotoğrafları ve sinematur haberleri Sinematur sitemizde


KÜLTÜR-SANAT

Bu yıl 8.incisi düzenlenen Üstün Akmen Tiyatro Ödülleri'nin töreni Bakırköy İBB Cem Karaca Kültür Merkezi'nde yapılacak.

KÜLTÜR-SANAT

Dünya Dans Günü haftasında ‘’Babamın Şarkıları’’ performansı İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İBB Kültür’ün katkılarıyla ücretsiz gerçekleşecek.

TELEVİZYON

Heyecan, gizem ve aksiyon dolu macera, 20. Bölümüyle 21 Nisan Pazar günü beğeniyle izlenen 'Kod Adı Kırlangıç’ta…

TELEVİZYON

TRT 1’de yayınlanan, her hafta milyonları ekran başına kilitleyen Teşkilat, 21 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’de yüz dördüncü bölümüyle ekrana...

TELEVİZYON

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, yirmi birinci bölümüyle 22 Nisan Pazartesi saat 20.00’de izleyiciyle buluşacak.

SİNEMA

Güçlü hikâyesi ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken filmin başrollerini Onur Buldu, Ege Kökenli ve Bülent Şakrak paylaşıyor.

TELEVİZYON

TRT 1’de yayınlanan, ‘Kara Ağaç Destanı’ dizisi 19 Nisan cuma akşamı saat 20.00’de sekizinci bölümüyle ekrana gelecek.

KÜLTÜR-SANAT

Institut français Türkiye girişimi ile Türkiye’de ilk defa düzenlenen Goncourt Seçimi Triste tigre adlı romanı ile Neige Sinno oldu.

SİNEMA

FERZAN ÖZPETEK’İN İSTANBUL’A SEVDASINI ANLATTIĞI İSTANBUL ÜÇLEMESİ:MEZE-MÜZİK-MUHABBET, 43. İSTANBUL FİLM FESTİVALİ’NDE SİNEMASEVERLERLE BULUŞUYOR!

KİTAP

Bir grup bilim insanının başka bir gezegende yaşam bulmak umuduyla çıktığı tüyler ürpertici yolculuğu 'Çingeneler'de!

TELEVİZYON

Off The Grid Belgesel Serisi'nin Kenya – “Su İçin Mücadele” bölümü New York Festivalleri TV ve Film Ödülleri'nde Altın Madalya...

HAFTANIN FİLMLERİ

'Atatürk 2' filminin yeniden gösterime girdiği haftada Tutsak Abigail, Dali'yi Beklerken ve Robot Düşleri gibi yapımlar dikkat çekiyor.