Yayınlanan tanıtımlarıyla ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin ekran yolculuğunu 6 Mart Çarşamba günü başlatacağı duyurulmuştu. Ancak bu tarih dizi yayına girmeden güncellendi.

Sevgi, Selim hakkındaki gerçeği öğrenebilecek mi? Sevgi, Selim hakkındaki gerçeği öğrenebilecek mi?

Yapılan yeni duyuruya göre güçlü oyuncu kadrosuyla sosyal medyada büyük ilgi toplayan OGM Pictures yapımı 'Yan Oda', 9 Mart Cumartesi akşamı ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

KONUSU:

Yapımcılığını Onur Güvenatam'ın üstlendiği Yan Oda'nın konusu oldukça ilgi çekici. Ünlü bir program sunucusu olan Sevgi Ersoy (Şevval Sam), kariyerinde düşüş yaşadıktan sonra ülkenin önde gelen iş insanlarından Fikret Alabey'le (Caner Cindoruk) ani bir evlilik yapar. Ancak bu beklenmedik evlilik, herkesi şaşırtır. Sevgi ve Fikret'in geçmişte mutsuz evlilikleri vardır ve ikinci bir şans arayışı içindedirler. Ancak bu yeni hayatları pek de kolay olmayacaktır; çünkü farklı ailelerin bir araya gelmesi, büyük sorunlar yaratacaktır. Özellikle de çocukları Taylan (Onur Seyit Yaran) ve Şelale'nin (Derya Pınar Ak), yan odalarda yaşamaya başlamasıyla durum daha da karmaşık hale gelecektir.

Editör: Anibal Güleroğlu