TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Kül Masalı’nın başrollerini Gökhan Alkan ve Sevda Erginci ve Başak Gümülcineoğlu paylaşıyor. İddialı dizinin Yapımcılığını Cemil Cengiz üstleniyor.  Yönetmen koltuğunda usta isim Metin Balekoğlu oturuyor.

Çok yakında TRT1’de izleyiciyle buluşacak olan dizinin senaryosunu Sılan Aras Erdem ve Filiz Küçük Yücel kaleme alırken görüntü yönetmenliğini Bekir Toplar üstlenecek. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Gökhan Alkan, Sevda Erginci, Başak Gümülcineoğlu, Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş gibi başarılı isimler yer alıyor.

Senaryosuyla izleyicisini şaşırtmayı hedefleyen dizinin afiş çekimleri dün gerçekleşti. Geçtiğimiz günlerde okuma provası gerçekleşen ve sete çıkan dizi güçlü oyuncu kadrosuyla da şimdiden merak konusu oldu.

Elektrik Kesintisi Unutulmaz Bir Anıya Dönüşüyor Elektrik Kesintisi Unutulmaz Bir Anıya Dönüşüyor

Dizinin Konusu:

Yoksul ve mütevazi bir geçmişten gelen Özge (Sevda Erginci), altı yıldır bir restoranda aşçılık yapmaktadır. Türkiye’nin en zengin ve köklü ailelerinden Giraylı ailesinin veliahtı Arat Giraylı (Gökhan Alkan) ile karşılaşıp ilk görüşte aşık olup evlenirler. Özge’nin Arat’ın ailesinin yaşadığı konağa gelin olarak girmesi onu bir anda bir aşk masalından entrikalarla dolu dünyaya sokar. Kocasının geçmişinden gelen öfke patlamaları, Özge’nin kız kardeşi Behiye'nin (Gizem Güneş) zenginlik ihtirası ve Arat’ın şaibeli şekilde ölen eşi Jale’nin (Başak Gümülcinelioğlu) peşini bırakmayan gölgesi Özge'nin bu zorlu yolculuğunu daha da karmaşık hale getirir.

Editör: Anibal Güleroğlu