YEŞİL’İN HAYAT MAÇI: “HAYAT FENA HALDE FUTBOLA BENZER”

Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yakında TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan ‘Bir Sevdadır’ dizisinin ilk tanıtımı nefesleri kesti. Yayınlandıktan kısa süre sonra sosyal medyada büyük yankı uyandıran tanıtım binlerce beğeni ve birçok yorum aldı.

 

Bir Sevdadır dizisinin yayınlanan ilk tanıtımında, milli takım forması giyen Yasin’i canlandıran Feyyaz Şerifoğlu’nun futbol sahasındaki performansı merak uyandırırken, Sude Zülal Güler’in hayat verdiği Yeşil’in “Hayat futbola benzer, ikisinde de kazanmanın yolu aynı. Hedefini belirle, durmadan ilerle, engel çıkarsa çalım at ve vur!” sözleri dikkat çekti. Yeşil’in hapishanede büyüttüğü çocuklarının görüntüsü ise izleyiciye duygusal anlar yaşattı.


 

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın, yapımını Bozdağ Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Günay Günaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’in kaleme aldığı ‘Bir Sevdadır’ın başrollerini Feyyaz Şerifoğlu ve Sude Zülal Güler paylaşırken dizinin kadrosunda ayrıca Ekin Mert Daymaz, Sinan Tuzcu, Sinem Uslu ve Doğukan Polat gibi başarılı isimler yer alıyor.

 

Bayramda TV+’ın kanalları herkese açık Bayramda TV+’ın kanalları herkese açık
Merakla beklenen ‘Bir Sevdadır’ dizisi çok yakında TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. 
Editör: TE Bilisim