ÇILDIRMIŞ AYIÇıldırmış Ayı, yüksek derecede uyuşturucu madde tüketip, dehşet saçan bir ayı ile karşılaşan bir grup insanın hikayesini konu ediyor. Bir uyuşturucu kuryesinin uçağı düşer ve uçağın içinde bulunan uyuşturucu kaybolur. Bu sırada polis, suçlu, turist ve bir gençten oluşan tuhaf bir grup, Georgia ormanına yaklaşmaktadır. Onların bilmediği, 230 kiloluk bir uç yırtıcının kendisini sersemletecek miktarda yediği kokainin verdiği güçle daha fazla saldırı ve kan için katliam yaptığıdır.

Yönetmen Elizabeth Banks

Senarist Jimmy Warden

Oyuncular: Keri Russell, O'Shea Jackson Jr., Christian Convery

https://youtu.be/EgBZpZ2Heq0

 

KAYIPAnnesi yeni erkek arkadaşıyla Kolombiya'da tatilde gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca, June'un cevap arayışı uluslararası bürokrasi tarafından engellenir. Annesinden binlerce mil uzakta Los Angeles'ta olan June, çok geç olmadan onu bulmak için parmaklarının ucundaki en son teknolojiyi yaratıcı bir şekilde kullanır. Ancak daha derine indikçe, dijital hafiyeliği cevaplardan çok soruları gündeme getirir. June annesiyle ilgili sırları çözdüğünde, onu aslında hiç tanımadığını keşfeder.

Yönetmen Will Merrick (II), Nicholas D. Johnson

Senarist Will Merrick (II), Nicholas D. Johnson

Oyuncular: Storm Reid, Nia Long, Megan Suri

https://youtu.be/MqXDfApSgX8

 

ÇAYKOVSKİ’NİN KARISIÇaykovski'nin Karısı, ünlü Rus bestecisi Pyotr Çaykovski ile eşi Antonina Miliukova arasındaki çalkantılı ilişkiye odaklanıyor. Zengin ve parlak bir genç kadın olan Antonina Miliukova, ünlü besteci Piotr Tchaikovsky ile evlenir. Ancak büyük bir tutku ile bağlı olduğu kocasından yakınlık ve destek göremeyen kadın, kendisini karmaşık bir hayatın içinde bulur. Aşkı bir süre sonra saplantıya dönüştüğünde Antonina, sırf Çaykovski’nin yanında kalabilmek için her şeye katlanmayı kabul eder.

Yönetmen Kirill Serebrennikov

Oyuncular: Odin Lund Biron, Alyona Mikhailova, Filipp Avdeyev

https://youtu.be/gBMeaB4vxSE

 

ÖLDÜREN OYUNÖldüren Oyun, bir grup gencin birbirlerine olan bağlılıklarını test eden ve oyunun derinliklerine indikçe yıkıcı sonuçları olan garip bir nesneyle karşılaşmalarını konu ediyor. Zooza, Rob, Courtney ve Cotton hayatlarının dönüm noktasında olan dört yakın arkadaştır. Bir gün Cotton ve Zooza, bir bahçe satışında tuhaf görünümlü bir eşya bulur. Onu satan kadın gençlere, arkadaşların en derin arzularını söylemelerini sağlayarak gerçek dostluğu test eden "Arkadaşlık Oyunu" olduğunu söyler. Cotton hemen satın alır ve dört arkadaş oyunu denemeye başlar. Dört arkadaş parmaklarını nesnenin üzerine koyar ve birbirlerine arzularını söylerler. Ancak onların isteklerinin beklenmedik bir bedeli olacaktır.

Yönetmen Scooter Corkle

Senarist Damien Ober

Oyuncular: Peyton List (II), Brendan Meyer, Jennifer Copping

https://youtu.be/sUDMm5bgSPM

 

BELKİ EVET BELKİ HAYIRBelki Evet, Belki Hayır, evlilik kararlarını ailelerine açıklamaya karar verdiklerinde beklenmedik durumlarla karşılaşan bir çiftin hikayesinin konu ediyor. Bir süredir birlikte olan Michelle ve Allen, sonunda ilişkilerini evlilkle taçlandırmaya karar verir. Çift, aldıkları bu güzel haberi paylaşmak için ailelerini bir araya getirmeyi planlar. Ancak görünüşe göre onların ebeveynleri zaten birbirlerini iyi tanımaktadır ve bu da Michelle ve Allen’in evlenmeleri konusunda farklı görüşlerin ortaya çıkmasına neden olur.

Yönetmen Michael Jacobs

Senarist Michael Jacobs

Oyuncular: Emma Roberts, Luke Bracey, Diane Keaton

https://youtu.be/B5GUF62mKOE

 

KRAL ŞAKİR: MİKROP AVCILARI CUMBURLOPOrtaya çıkan gizemli bir virüs, tüm şehri etkisi altına alır. Virüsten etkilenenler birer birer canavara dönüşmektedir. Şakirler, virüsü durdurabilmek için Mirket'ten yardım ister. Mirket, bulduğu ilaç ile virüsü durdurmayı başarır ancak ilaç Şakirler'i birer balığa dönüştürür. Şakirlerin eski haline dönebilmesinin tek yolu, tehlikeli bir köpekbalığının ele geçirmektir. Bu amaçla açık denizde zorlu bir maceraya atılan Şakirler, bu süreçte robot balıklar, kötü denizanaları ve tehlikeli deniz canavarları ile karşı karşıya kalır.

Yönetmen Haluk Can Dizdaroğlu, Berk Tokay

Senarist Haluk Can Dizdaroğlu

Oyuncular: Atilla Şendil, Mustafa Oral, Didem Atlıhan

https://youtu.be/8Nfm1fR7RoY

 

BELLE VE SEBASTİAN: CESUR DOSTUMSebastian, şehirde büyüyen on yaşında bir çocuktur. Okulu tatile girdiğinde Sebastian hiç istemese de tatilini büyükannesi ve teyzesiyle birlikte dağlarda geçirmek zorunda kalır. Şehir hayatına alışan Sebastian için tatilini koyunları otlatarak geçirecek olmak pek de iyi değildir. Ancak, kartopu gibi bembeyaz bir köpek olan Belle ile tanışmasıyla hayatı tamamen değişir. Sebastian, günlerini Belle ile birlilkte dağlarda koşarak geçirmeye başlar. Zamanla Belle’nin yardımıyla Sebastian cesur bir çobana dönüşür. Artık o, sevgili dostu Belle’yi kötü sahibine karşı korumak için her şeyi göze alacaktır

Yönetmen Pierre Coré

Senarist Pierre Coré, Alexandre Coffre

Oyuncular: Michèle Laroque, Robinson Mensah-Rouanet, Alice David

https://youtu.be/IMyFryqz7Os

 

BED RESTYıllarca anne olmayı bekleyen Julie, sonunda beklediği haberi alır. Hamile olduğunu öğrenen Julie, kocası Daniel ile birlikte bebekleri dünyaya gelmeden yeni bir eve taşınır. Yaşadığı komplikasyonlar sonucu yatak istirahati yapmak zorunda kalan Julie, evinde korkunç ve ürkütücü deneyimler yaşamaya başlar. Evinin perili mi yoksa her şeyin kendi kafasında mı olduğunu merak etmeye başlayan Julie, kendisini ve doğmamış bebeğini korumak için mücadele eder.

Yönetmen Lori Evans Taylor

Senarist Lori Evans Taylor

Oyuncular: Melissa Barrera, Guy Burnet, Kristen Harris

https://youtu.be/UjkXSN0nVWs

 

TAYTay, tüccara satılacağını öğrenince kaçarak annesini bulmaya çalışan bir tayın hikayesini konu ediyor. Riyah, Mekke şehrinin zenginlerinden biri olan Ubey’in ahırında dünyaya gelen bir taydır. Annesinin doğum günü için ona çiçek toplamaya çıkan Riyah, dönüşte kötü bir sürprizle karşılaşır. Annesinin Medineli bir tüccara satıldığını öğrenen Riyah, kendisinin de Şamlı bir tüccara satılacağını öğrenince, büyük bir öfkeye kapılır. Annesinden ayrılmak istemeyen Riyah, kaçarak annesini bulmaya çalışır. Bunun üzerine Ubey, kıymetli bir cins at olan Riyah'ı bulana ödül vereceğini açıklar. Haberi duyan iki hırsız, Riyah'ın peşine düşer. Riyah, peşine düşen insanlardan kurtulup annesini bulmayı başarabilecek midir?

Yönetmen Nurullah Yenihan

Senarist Betül Yağsağan

https://youtu.be/ChXxjgSpdto

 

24 Mayıs 2024 vizyonunda neler var? 24 Mayıs 2024 vizyonunda neler var?

ECİNNİ 4: ECEL Zeynep, bir süredir birtakım varlıklar görmektedir. Bu durum üzerine Zeynep ve ailesi, yaşananların neden olduğunu öğrenebilmek için yola çıkar. Ancak bu sırada Zeynep’in 6 yaşındaki kadeşi Elif, gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Deliller, Zeynep’in Elif’i iterek kuyuya attığına işaret etse de kuyuda Elif’e dair 2 ay boyunca bir ize rastlanmaz. Annesi, kızını yeniden aramaya koyuşduğunda korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Yönetmen Mehmet Sağlam

Senarist Mehmet Sağlam

Oyuncular: Merve Ateş, Hüseyin Aytuğ Çelik, Fatih Paşalı

https://youtu.be/cUhKJ2qJQcg

 

PARANOİDParanoid, birbirinden farklı karakterdeki iki kişinin, istanbul'da bulunan bir sanatoryumda başına gelen olayları konu ediyor.

Yönetmen Doğuş Arslan

Senarist Doğuş Arslan

Oyuncular: Emre Tetikel, Meryem Turan, Emre Karoğlu

https://youtu.be/5m56-F-7MEQ

 

KIZIMKızım, ölümcül bir hastalığa yakalanan kızını kurtarmak için her şeyi göze alan doktor bir annenin hikayesini konu ediyor. Doktor bir anne, ölümcül bir hastalığa yakalanan kızının tedavisi için her yolu dener. Çaresizlik içinde olan kadın, bu süreçte dini kötüye kullanarak insanların duygularını istismar edenlerin tuzağına düşer.

Yönetmen İhsan Gökhan Gökçay

Senarist İhsan Gökhan Gökçay

Oyuncular: Erol Yavan, Sinem Dalkıran, Pınar Kartal

https://youtu.be/TlteerX8tBs 

Editör: TE Bilisim