Ayrıntı Yayınları Haberleri

Ayrıntı Yayınları haberleri ve güncel Ayrıntı Yayınları gelişmeleri, Ayrıntı Yayınları ile ilgili tüm video, Ayrıntı Yayınları fotoğrafları ve Ayrıntı Yayınları haberleri Sinematur sitemizde


KİTAP

Bir grup bilim insanının başka bir gezegende yaşam bulmak umuduyla çıktığı tüyler ürpertici yolculuğu 'Çingeneler'de!

KİTAP

Kevin J.Wetmore Jr. imzalı Ölü Yiyiciler– İnsan Yiyen Canavarlar Hakkında Mitler ve Hikâyeler’i dünya üzerindeki her kültüre odaklanıyor.

KİTAP

Yaşar Üniversitesi Film Tasarımı Bölümü Dr. Öğretim Görevlisi Dilara Balcı, Ayrıntı Yayınları’ndan çıkan Yeşilçam’da Öteki Olmak adlı kitabı üzerine gerçekleştireceği...

KİTAP

PUTIN RUSYASI'NIN PORTRESİNİ ÇİZEN GIULIANO DA EMPOLI’NİN İLK ROMANI, FRANSIZ AKADEMİSİ BÜYÜK ROMAN ÖDÜLLÜ "KREMLİN’İN BÜYÜCÜSÜ" RAFLARDA!

KİTAP

TÜRKİYE SİNEMASINA FARKLI BİR BOYUTTAN BAKANnYEŞİLÇAM’DA ÖTEKİ OLMAK KİTABI, YENİ BASKISIYLA AYRINTI’DA!

KİTAP

Bir anne-kızın dokunaklı öyküsü...

KİTAP

Ayrıntı Yayınları, Sinema Dizisi kapsamında, sinemayı öğrenmenin yapı taşlarını örmeye odaklanan kitapları okurlarla buluşturuyor.

KİTAP

Ölümünden 123 yıl sonra Darwin’in anısına saygıyla, tüm külliyatını tek bir kutu içinde okurlarla buluşturmaya ilk olarak, iki Pulitzer ödüllü...

KİTAP

"BİZANS DÜNYASI" SERİSİNİN ÜÇÜNCÜ ve SON CİLDİ "BİZANS İMPARATORLUĞU ve KOMŞULARI (1204-1453)" AYRINTI YAYINLARI'NDAN ÇIKTI!

KÜLTÜR-SANAT

Masis Kürkçügil, Kıraathane İstanbul Edebiyat Evi’nde, Rober Koptaş moderatörlüğünde Ermeni meselesiyle ilgili bir söyleşi gerçekleştirecek.

KİTAP

Ayrıntı Yayınları sosyolog, yazar ve küratör Prof. Dr. Ali Akay’ın Savaş Ontolojisi adlı kitabını yeni baskısıyla okurlara ulaştırıyor!