TRT 1’de yayınlanan, sımsıcak hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla tüm bölümleri keyifle izlenen Benim Güzel Ailem6 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00’de final bölümüyle ekranlarda olacak.


İzleyicilerde sımsıcak izler bırakan “Benim Güzel Ailem” dizisi, yirmi ikinci ve unutulmaz bir final bölümüyle herkesi yine TRT ekranına kilitleyecek.


Benim Güzel Ailem’in final bölümünde neler olacak?


Rasim, özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz dükkanın mühürlemesinin şokunu yaşar. Canan, dükkanda at eti satıldığını öğrenince fenalaşır. Rasim ise Adnan’dan hesap sorar.


Ferdi, kızının okul parası için gizlice taksicilik yaptığını ağzından kaçırır. Rasim her zamanki gibi oğluna kol kanat gererek parayı vermeyi teklif eder. Nedim, Rasim’in korkusundan Adnan’ı dükkandan kovar. Ancak Adnan, gizlice aldıkları altınları hatırlatıp Nedim’i köşeye sıkıştırır. 

 

TRT 1 Âşık Mahzuni Şerif'i anıyor! TRT 1 Âşık Mahzuni Şerif'i anıyor!

Öznur, kendisine gelen bir telefonla sevinçten havalara uçar. Ferdi, Garzo Ağa rolüyle Altın Elma Ödülleri’nde “en iyi erkek oyuncu” ödülüne aday gösterilmiştir. Nedim ve Derya, Tuğçe’nin hayatında Görkem’in olduğunu düşünüp üzülürken Tuğçe ile Oğuz arasında ateş bacayı iyice sarmıştır. 

 

Dükkanı mühürlense de böreklerini yapıp satmaya kararlı olan Rasim, sabah erkenden çıktığı eve sürprizle döner: Eski bir börek arabası…


Damla, evlerini değiştirmeye karar verir. Ancak bu istek, Sina’yı çok sevdiği eşi ve Rasim ile Canan arasında bırakır. Adnan, antika koltukları 500 bin TL’ye satışa sunar. Nedim ise hem bu paraya hem de sonrasında olanlara şaşırıp kalır. Feryal ile Mahmut’un herkesten gizlemeye çalıştıkları yakınlaşma, Kaan’ı kızdırır. Annesini bu yakınlaşma sonrası İngiltere’ye gitmekle tehdit eder. 

 

Rasim, ailesinin isteği üzerine Adnan’ı eve geri çağırır. Herkes Adnan’ı beklerken Mahmut, Oğuz ve Feryal kapıdadır. Feryal’in “Hayırlı bir iş için geldik” sözleri herkesi şoke eder.


Yönetmenliğini Levent Türkan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Baykut Badem’in kaleme aldığı “Benim Güzel Ailem” dizisinin oyuncu kadrosunda; Erdal Özyağcılar, Onur Buldu, Seray Gözler, Ufuk Özkan, Melis Babadağ, Nergis Kumbasar, Erdem Akakçe, Barış Yıldız, Meltem Pamirtan, Serra Pirinç, Münire Apaydın, Emre Akkuş, Toprak Can Adıgüzel, Ebrar Karabakan, Mina Sinenden, Ahmet Hakan Ünal ve Halil İbrahim Kalaycıoğlu yer alıyor.

Benim Güzel Ailem, final bölümüyle 6 Aralık Kasım Çarşamba saat 20.00’de TRT 1’de… 
Editör: TE Bilisim