Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta’nın başrollerini paylaştığı, TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Yürek Çıkmazı, 22 Kasım Salı akşamı yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

TRT 1’in güçlü oyuncu kadrosu ve duygu yüklü anlatımıyla ekranlara gelen “Yürek Çıkmazı” dizisinin dördüncü bölümü 22 Kasım Salı günü izleyiciyle buluşacak.

 

Yürek Çıkmazıkişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir kadının öyküsünü ekranlara taşıyor.


 

Yürek Çıkmazı’nın 22 Kasım Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak 4. bölümünde neler olacak:

Cennet’in ölümüne dair ufak da olsa bir ipucu bulmayı umut eden Zeynep, hiçbir sorusuna cevap alamaz. O sabahı bilen iki kişiden birinin dilleri susmuş, Yılmaz ise konuşmamakta kararlıdır.


 

Öte yandan Zeynep için mahalleye gelen Halil, cenazeden sonra babasıyla bir kez daha karşılaşır. Onlar kozlarını paylaşırken, harcanan yine Birsen olur.  Bu da yetmezmiş gibi merdivenden düşerek hastaneye kaldırılır. Herkes bunun bir kaza olduğunu düşünürken, gerçeği öğrenen Halil, başta kendisi olmak üzere, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir karar verir.


 

TRT 1 Âşık Mahzuni Şerif'i anıyor! TRT 1 Âşık Mahzuni Şerif'i anıyor!

“Yürek Çıkmazı” 4. bölümüyle 22 Kasım Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1’de

Editör: TE Bilisim