Veysel için mahkeme zamanı gelmiştir…

 Amcaoğullarının planı işe yarayacak mı?

 Veysel hapisten çıkabilecek mi?


Sefer ve Zahide arasındaki gerilim büyümektedir… 

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin gönüllerinde taht kuran, her hafta reyting rekorları kıran ve başarısını sürekli katlayan Gönül Dağı’nın yetmiş üçüncü bölümü 22 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına gelecek.  

 

Gönül Dağı’nın yeni bölümünde neler olacak:

‘Kara Ağaç Destanı’ Cuma akşamı TRT 1’de başlıyor… ‘Kara Ağaç Destanı’ Cuma akşamı TRT 1’de başlıyor…

Veysel için mahkeme zamanı gelmiştir. Ancak kaportacı dükkanında bulunan bıçak, işleri zora sokmuştur. Amcaoğulları bıçağı dükkana atan kişiyi bulmak için kasabada büyük bir plan yaparlar. Uyguladıkları bu plan sayesinde amaçlarına ulaşabilecekler midir? Öte yandan bütün olanlardan habersiz, dükkana bıçağı atanı gören tek kişi olan Selma Öğretmen, bu bilgiyle ne yapacaktır? Tüm mücadelelerin sonunda Veysel hapisten çıkabilecek midir?

 

Bu arada Sefer ve Zahide arasındaki gerilim büyümektedir. Sefer, Zahide’ye rağmen çocuklara gerçeği söyler ve onları hastaneye götürmeye karar verir. Bu durum ikilinin ilişkisini nasıl etkileyecektir?

 

Berk AtanSemih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda, Ecem Özkaya, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Zümre Meğreli, Sait Seçkin, Güliz Aybay, Öznur Yağcı, Hande Nur Tekin, Sevilay Gültekin, Beril Karademir, Samet Arda Mercan, Ali Toptaş, Sercan İnceer,  Mücahit Koçak, Cengiz Sezgin, Melis Sevinç Eren Can Vurucu  rol alıyor.

 

Gönül Dağı yeni bölümüyle 22 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…