Türkiye ve dünyanın önde gelen turizm destinasyonlarından olan Antalya'dadüzenlenecek Mesut Yar ile 'Burada Turizm Çok' isimli panel vewww.tourismjournal.com.tr sitesinin "Yaza Merhaba LansmanPartisi" sektör temsilcilerini bir araya getirecek.

Sherwood Exclusive Kemer Otelde gerçekleşecek etkinliğin moderatörlüğünüünlü gazeteci ve televizyon programcısı Mesut Yar üstleniyor.

Turizm sektörünün enine boyuna tartışıldığı panel kapsamında, Antalya veTurizm, Resort Turizmi, Havacılık ve Turizm, Sağlık Turizmi, Gastronomi Turizmive Turizmde Dijital Dönüşüm konuları tartışılacak.

TURİZMCİLER KONUŞACAK

Turizm yatırımcıları, turizm profesyonelleri, ulusal ve yerel basıntemsilcileri, Influencer'lar, STK temsilcileri ve akademisyenlerin katılacağıpanelde, AKTOB Başkanı Kaan Kavaloğlu ve ATSO Başkanı Ali Bahar “Antalya veTurizm” konusunu Mesut Yar ile masaya yatıracak.

TÜRSAB Başkanı, Firuz Bağlıkaya ise Mesut Yar ile 'Türkiye ve Turizm' konulubir oturum gerçekleştirecek.

Antalya Aquarium Genel Müdürü İsmail Arık “Turizmin kente yayılması”konusunda bir sohbet ve sunum gerçekleştirecek. TÜRSAB ve ATSO SağlıkTurizmi İht.Bşk Hatice Öz, TÜGİAD Genel Başkan Yrd. Dr. Şebnem Akman Balta,Özel Uncalı Meydan Hast. YKB Dr. Cengiz Yılmaz ise son yıllarda popüleritesi artan“ Sağlık Turizmi” konusunda gelinen noktayı ve sektörün hedeflerini Mesut Yarile özel bir oturumda konuşacak.

ZENGİN BİR PROGRAM OLACAK

Etkinliğin devamında tourismjournal.com.tr haber sitesinin Yaza MerhabaLansman Partisinde tüm katılımcıların keyifli saatler yaşayacağı bir eğlenceprogramı olacak. Ünlü turizm gazetecisi Aşkın Koç'un genel yayın yönetmenliğinigerçekleştirdiği Tourism Journal haber sitesinin lansman partisinde, GökhanTemel ve Ömür Gedik sahne alacak.

TÜRKİYE'DE TURİZM HAREKETLERİNİ GÜNLÜK OLARAK İNGİLİZCE VE RUSÇAYAYINLIYORUZ

AKDENİZ, BASKI ALTINDA BİR DENİZ AKDENİZ, BASKI ALTINDA BİR DENİZ

Tourism genel yayın yönetmeni Aşkın Koç gerçekleştirecekleri panel ve habersitesinin lansmanı konusunda heyecanlı olduğunu belirterek şunları söyledi:"Sitemizi bu yılın başında kurmamıza rağmen çok hızlı gelişme göstererekkendi alanında iyi bir erişime ulaştı. Dünya turizminde söz sahibi bir ülkeyiz.O nedenle biz hem ülkemizdeki turizm haberlerini sitemizde anlık olarakyayınlıyoruz hem de Türkiye'de turizm hareketlerini günlük olarak İngilizce veRusça olarak yayınlıyoruz. Bu da sektörde ciddi bir fark yarattı.Sitemizin içerisinde okurlarımızın reklamsız olarak haberleri rahat rahatokuyabileceği ama aynı zamanda turizm markalarının kendini en iyi şekildetanıtabileceği bambaşka bir platform açacağız. Bunu da önümüzdeki aylardaayrıca duyuracağız. Bugünlerde panelimiz için yoğun bir tempoda çalışıyoruz.Turizmci dostlarımız bizi her anlamda destekliyor, bu vesileyle tümdestekçilerimize teşekkür ederim." dedi.

ETKİNLİKLER SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER'DE GERÇEKLEŞECEK

Panel ve Tourism Journal Lansman Partisi 6 Mayıs 2023 Cumartesi günüSherwood Exclusive Kemer'de gerçekleşecek. Organizasyonun ana sponsoru olan veturizm sektöründe kişiselleştirilmiş turizmle öne çıkan Sherwood ExclusiveKemer, bu etkinlikle sezonu açmış olacak. Otelin bünyesinde geçtiğimiz yılhizmete giren Indigo Beach'te etkinliğin özel davetlilerinin biraraya geleceğikokteylde, Indigo Gusto konseptli lezzetler, fine dining menülerle yer alacak.Sherwood Exclusive Kemer'in Exclusive Şefi Zafer Tok misafirlerine o gün içinözel bir menü sunacak. 
Editör: TE Bilisim