TRT 1’de yayınlanan, milyonları ekran başına kilitleyen ‘Teşkilat’ 17 Aralık Pazar akşamı seksen sekizinci bölümüyle ekranlara gelecek.

 

Teşkilat’ın yeni bölümünde neler olacak                                                                    

 

Cihangir’in kaçırılmasına rağmen Ömer ve ekip Anton’a boyun eğmez. Neslihan, Skarlet’in anlattıklarıyla darmadağın olur. Annesiyle ilgili gerçekleri öğrenmek için babasıyla yüzleşir.

Çetin artık iyice köşeye sıkışır. Çetin’in suçlamalarının hedefindeki kişi ise Ömer’dir. Ömer hem Cihangir’i kurtarmak hem de İsis’e ulaşmak için elinden geleni yapar. Ekip Ömer’in kurduğu planı kusursuz bir şekilde başarmaya çalışır. Anton ve Skarlet zafer kazandıklarını düşünseler de farkında olmadan kendilerini Ömer’in kurduğu oyunun içinde bulacaktır.‘Teşkilat’, yeni bölümüyle pazar akşamı TRT 1’de.

Sultan, gerçek annesiyle kavuşuyor Sultan, gerçek annesiyle kavuşuyor

“TEŞKİLAT” KÜNYE

Yapımcı                           : 

Yönetmen                      : Burak Arlıel

Senaryo                          : Teşkilat Yazı Grubu

Oyuncular                      : Murat Yıldırım (Ömer Atmaca), Aybüke Pusat (Neslihan Erdemsoy), Yunus Emre Yıldırımer (Korkut Sönmezay), Sarp Levendoğlu (İbrahim Karahoca), İlker Kızmaz (Gökhan Kargı), Ceyhun Mengiroğlu (Cihangir Erdemsoy), Serdar Yeğin (Uzay Çelenkli), Tuğçe Açıkgöz (Gizem Kırcalı), Ebru Nil Aydın (Sacide Atmaca), Selin Genç (Sena), Ebru Şam (Scarlett), Melisa Akman (Nazlı Hisarca) ve Cengiz Bozkurt (Çetin Erdemsoy) 


Editör: TE Bilisim