Eski Acılar Yeniden Yaşanıyor, Tarihin Tozlu Sayfaları Aralanıyor...

Süleyman’ın Büyük Sırrını Öğrenen Ertan ve Jovanka, Ondan Hesap Sormaya Kararlıdır… Darko, Süleyman ve Ailesinden İntikam Almak İçin Gelir…

Konaktakiler, Zübeyir Dedeyi Kurtarmak İçin Seferber Olur…

 

Balkan Ninnisi” 11. bölüm 13 Eylül Salı 20.00 TRT 1  

TRT 1’in uzun yıllar sonra yurtdışında çekilen ve büyük beğeni toplayan dizisi “Balkan Ninnisi”, her hafta izleyicilerin buluşma ilgi odağı oluyor. Dizinin 11. bölümü, 13 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına geliyor.

Çekimleri Üsküp’te devam eden “Balkan Ninnisi”, etkileyici ve eğlenceli hikayesiyle olduğu kadar usta oyuncu kadrosunun müthiş performansları ve Balkan müziğinin sevilen örnekleriyle de büyük ilgi görüyor. 

Niloya, Anneler Gününe Özel Bir Bölümle Geliyor! Niloya, Anneler Gününe Özel Bir Bölümle Geliyor!

 “Balkan Ninnisi”, tam 600 yıl Osmanlı şehri olarak kalmış, bir tarafında Türk ve Arnavutların diğer yanında Makedonların yaşamlarını sürdürdüğü Üsküp’te, farklı milletlere mensup iki gencin, sevdaları uğruna imkansızı başarmak için verdikleri  mücadelenin öyküsünü anlatıyor.

İmkansız aşkın kahramanlarını bu hafta neler bekliyor?

Dizinin, 13 Eylül Salı akşamı TRT 1’de yayınlanacak 11.  bölümünde de yine birbirinden komik ve eğlenceli olaylar birbirini takip edecek, izleyiciler kimi zaman duygulanacak kimi zaman gülecek, zamanın nasıl akıp geçtiğini fark etmeyecek.

 “Balkan Ninnisi”nin, 13 Eylül Salı akşamı TRT 1’de yayınlanacak 11.  Bölüm özeti ise şöyle:

“Ertan ve Jovanka’nın şüpheleri, buldukları kaset ve fotoğraflarla gerçek olur. Eskiye dair Süleyman’ın büyük sırrını öğrenen Ertan ve Jovanka, ondan hesap sormaya kararlıdır. Ne var ki eski olayların açılması, geride kalan eski düşmanları da peşinden getirir. Süleyman’ın en büyük düşmanı olan Darko, intikam almak için gelir. Darko, bu sefer Süleyman ve ailesini bitirmeye kararlıdır. Bu büyük çatışmada en çok zararı Zübeyir dede görecek, camiyi kurtarmak için hapse düşerken, eski acılar yeniden yaşanacak, tarihin tozlu sayfaları aralanacaktır.  Konaktaki herkes, Zübeyir dedeyi kurtarmak için kendini feda etmeye hazırdır...”

 “Balkan Ninnisi”, heyecan, dram ve eğlenceli sahnelerle dopdolu 11. Bölümüyle izleyicileri, bu hafta da TRT 1 ekranlarında buluşturacak.  
Editör: TE Bilisim