TRT 1’de yayınlanan, her hafta milyonları ekran başına kilitleyen Teşkilat, yüz bölüme ulaştı ve ‘dalya’ dedi.

Teşkilat, yayınlandığı ilk günden beri başarısını istikrarlı bir şekilde sürdürüyor.
Teşkilat’ın gücünü ve mücadelesini gözler önüne seren dizi bugüne kadar onlarca operasyon sahnesini, milli ve yerli teknolojileri, dikkatle hazırlanan eğitimleri kusursuz bir şekilde izleyicilerinin beğenisine sundu.

 

Teşkilat’ın 100.Bölüm’üne özel sahneler

 Teşkilat 100 bölümlük başarısını izleyicileri ile birlikte taçlandırmaya devam ediyor. Tüm Türkiye’nin ilgisini ve dikkatini çeken dizi yine birbirinden özel sürprizlerle izleyicisinin karşısına çıkıyor. Teşkilat’ın yüzüncü bölüm özel çekiminde İçişleri Bakanlığı’na bağlı Jandarma Genel Komutanlığı desteği ile JOPER Timleri, S-70 Blackhawk Helikopter, Ejder Yalçın Zırhlı Araç ve JÖAK Operasyon Timi Saldırı Köpekleri yer aldı.

TRT 1 Âşık Mahzuni Şerif'i anıyor! TRT 1 Âşık Mahzuni Şerif'i anıyor!

Teşkilat, yüzüncü bölümüyle 17 Mart Pazar günü saat 20.00’de TRT 1’de...

“TEŞKİLAT” KÜNYE

Yapımcı                           : Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Yönetmen                      : Burak Arlıel

Senaryo                          : Teşkilat Yazı Grubu

Oyuncular                      :  Murat Yıldırım (Ömer Atmaca), Aybüke Pusat (Neslihan Erdemsoy), Yunus Emre Yıldırımer (Korkut Sönmezay), Sarp Levendoğlu (İbrahim Karahoca), İlker Aksum (Kambur), Serdar Yeğin (Uzay Çelenkli), Tuğçe Açıkgöz (Gizem Kırcalı), Ebru Nil Aydın (Sacide Atmaca), Selin Genç (Sena), Melisa Akman (Nazlı Hisarca) ve Cengiz Bozkurt (Çetin Erdemsoy)

Editör: Anibal Güleroğlu