Aile derinden sarsılıyor… Adnan’ın karıştığı at eti skandalı!

TRT 1’de yayınlanan, sımsıcak hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Benim Güzel Ailem29 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

 

Her Çarşamba akşamı ilgiyle izlenen “Benim Güzel Ailem” dizisinin yirmi birinci bölümü heyecan ve kahkaha dolu sahneleriyle herkesi yine TRT ekranına kilitleyecek.


Celal Ağa, Ömer’e karşı son kozunu oynar Celal Ağa, Ömer’e karşı son kozunu oynar

 

Benim Güzel Ailem’de bu hafta neler olacak?

 

Rasim, mahkemede çıkan kargaşa sonrasında nezarethaneye gönderilir. Rasim’in o andaki üzüntüsü ve çaresizliği başta Canan olmak üzere tüm aileyi derinden sarsar. Rasim ise kapısı yüzüne kapanan nezarette gözyaşlarına boğulur. Dedesinin başına gelenlere çok üzülen Tuğçe, teselliyi Oğuz’da bulur. Tuğçe’nin üzülmesine dayanamayan Oğuz, hislerini iyice açmaya başlar. Bu sırada Nedim ise kızını aramaktadır.


 

Damla, hem hamilelik hem de babasının başına gelenler nedeniyle zor günler geçirir. Sina ise çok sevdiği Damla’ya, her anlamda destek olarak onun gönlünü bir kez daha fetheder. Canan’ın evden kovduğu Adnan, yeniden ablasının gözüne girebilmek için planlar yapmaya başlar.

 

Ferdi, para kazanmanın yollarını ararken dizi sektörüne dönüp dönmeme konusunda kararsız kalmıştır. Gelen bir teklif, işleri tamamen değiştirir. Feryal ile Canan, Deniz’in tüp bebek tedavisi için gittiği İngiltere’den 45 gündür geri gelmemesi nedeniyle tartışma yaşar. Sinirle evden çıkan Feryal, Mahmut’un teklifiyle neşelenir.


 

Sina, Canan’ın Rasim’i görebilmesi için özel izin alır. Nezaretteyken bir anda çok sevdiği eşini gören Rasim, ona sarılıp “Merak etme hepsi geçecek... Her şey normale dönecek” der.

 

Eniştesi çıkana kadar dükkandan daha çok para kazanmaya niyetli olan Adnan, yine başını belaya sokar. Rasim ve tüm aile, en neşeli anlarında bu kez de Adnan’ın karıştığı at eti skandalı ve dükkanın mühürlenmesiyle neye uğradığını şaşırır.


 

Yönetmenliğini Levent Türkan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Baykut Badem’in kaleme aldığı “Benim Güzel Ailem” dizisinin oyuncu kadrosunda; Erdal Özyağcılar, Onur Buldu, Seray Gözler, Ufuk Özkan, Melis Babadağ, Nergis Kumbasar, Erdem Akakçe, Barış Yıldız, Meltem Pamirtan, Serra Pirinç, Münire Apaydın, Emre Akkuş, Toprak Can, Adıgüzel, Ebrar Karabakan, Mina Sinenden, Ahmet Hakan Ünal ve Halil İbrahim Kalaycıoğlu yer alıyor.

 

Benim Güzel Ailem, 29 Kasım Çarşamba saat 20.00’de TRT 1’de… 
Editör: TE Bilisim