Sevilen yarışma programı “Sen Türkülerini Söyle” sürprizlerle dolu dördüncü bölümüyle

1 Ağustos Salı günü Saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında

 

Sunuculuğunu sanatçı Turgay Başyayla’nın yaptığı, değerli sanatçılarımız Cengiz Özkan, Aysun Gültekin, İsmail Altunsaray, Emre Yücelen ve Öykü Gürman’nın jürisinde olduğu sen türkülerini söyle ekranlara gelecek dördüncü bölümüyle yine çok iddialı.


Her bölümü çok sevilen yarışma, her yarışmacısıyla çok konuşulmaya devam ediyor. Sahne performanslarıyla herkesin ilgisini çekmeyi başaran Sen Türkülerini Söyle’de hüzün ve neşe bir arada yaşanıyor. Ağustos ayının ilk gecesinde yayınlanacak yarışma, sürprizlerle dolu dördüncü bölümüyle yine herkesi ekranları başına kilitlemeye geliyor.


Her bölümünde etkileyici seslere yer veren yarışma programında yarışmacılar jüriden en yüksek puanı alarak gecenin birincisi olabilmek için yarışıyorlar. Bölüm birincisi seçilen yarışmacılar onuncu bölüm olan Süper Final’de büyük ödül için yarışmaya hak kazanıyor.Dördüncü bölümüyle ekranlara gelecek olan yarışmada birbirinden yetenekli on yeni yarışmacı birincilik için yarışacaklar. Yarışmanın 19 yaşındaki en genç yarışmacısı Erzincanlı Sudenur Eroğlu’nun “Ervah-ı Ezel”den türküsü kadar profesyonel dansçı olan Ankaralı Hüseyin Yirmibeş’in danslı performansı da ilgiyle izlenecek. 


Gecenin en merak edilen performansını sahne tecrübesi ve müzik eğitimi olmayan Çankırılı Çoban Talip Sazak gerçekleştirecek. Eğitimli ve deneyimli rakipleriyle arasındaki mücadele çok konuşulacak.

Kara Ağaç’ta saflar ayrılıyor Kara Ağaç’ta saflar ayrılıyor


Türkiye’nin yüreğine dokunmayı başaran programı sen türkülerini söyle dördüncü bölümüyle 1 Ağustos Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1 de… 
Editör: TE Bilisim