KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’IN BÜYÜLÜ YILBAŞI KASABASI WONDER VILLAGE’DA SAHNE ALACAK SANATÇILAR AÇIKLANMAYA BAŞLADI!

Mert Demir, maNga, Selin, Jakuzi, Kardelen ve Jabbar Aralık ayında Wonder Village’da...

Yeni yıl ruhunun tüm renklerini ve umut veren neşesini şehrin merkezine taşımaya hazırlanan KüçükÇiftlik Park’ın büyülü yılbaşı kasabası Wonder Village’da konser verecek sanatçılar açıklanmaya başladı! Aralık ayı boyunca çeşit çeşit yılbaşı aktiviteleriyle tüm aile için gün boyu eğlence sunacak olan, her hafta sonu ise çok sevilen yıldızların sahne alacağı Wonder Village’da 2 Aralık’ta Mert Demir, 3 Aralık’ta maNga, 16 Aralık’ta Selin, 22 Aralık’ta Jakuzi ve Kardelen, 23 Aralık’ta Jabbar sahne alacak. Wonder Wheel Creative Agency ve URU organizasyonuyla düzenlenen Wonder Village için sınırlı sayıdaki “En Avantajlı Dönem” biletleri şimdi Biletix’te ve ’da!

“TRT Sanatçıları Şehir Konserleri” Başlıyor “TRT Sanatçıları Şehir Konserleri” Başlıyor

KüçükÇiftlik Park, yeni günlere, hayallere, zevklere ve eğlenceye olan yolculuğumuzun yeniden başlangıcı olan 2024’ü, Türkiye’nin en özel ve en kapsamlı yeni yıl parkı Wonder Village ile karşılayacak. Yeni yıl ruhuna uygun tasarlanan konsepti ve eğlenceli detaylarıyla geçtiğimiz yıl çok sevilen Wonder Village, bu yıl 1-30 Aralık tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park’ta pazartesi hariç her gün misafirlerini ağırlayacak.

Atlıkarıncadan buz pateni pistine, dünya lezzetleri ve geleneksel tatların buluştuğu yeme içme alanlarından hediyelik alışveriş stantlarına ve özel dekorlara kadar her şeyiyle muhteşem bir yeni yıl ruhu yaşatacak olan Wonder Village’da yılbaşı aktiviteleri ve atölyelerin yanı sıra her hafta sonu en sevilen yıldızların konserleri de gerçekleşecek.

 

YENİ YIL NEŞESİ, MÜZİK VE DANSLA KATLANARAK ÇOĞALACAK

 

Yeni yıl neşesinin müzik ve dansla birlikte katlanarak çoğalacağı Wonder Village’da sahne alacak sanatçı ve gruplar belli olmaya başlarken, açıklanan ilk isimler Mert Demir, maNga, Selin, Jakuzi, Kardelen ve Jabbar oldu.

Elektronik altyapıların yanında R&B, bedroom pop ve arabesk türlerini harmanlayarak müziğinde bir araya getiren prodüktör, şarkıcı, söz yazarı Mert Demir 2 Aralık’ta; hem şarkıları hem de tarzlarıyla alternatif rock dünyasının mihenk taşlarından biri olan maNga 3 Aralık’ta; kıpır kıpır şarkıları ve güçlü sesiyle yorumladığı nostaljik eserlerle dikkatleri üzerine çeken, Türk pop müziğinin genç yıldızlarından Selin 16 Aralık’ta; post-punk ve synth-pop müzikleriyle İstanbul’un yeraltı müzik sahnesinde öne çıkan gruplardan Jakuzi ile yerli R&B ve alternatif pop sahnesinin genç yıldızı Kardelen 22 Aralık’ta; hem kendi bestelerine imza atan hem de sevilen şarkıları rafine tarzıyla yeniden yorumlayan Jabbar ise karakteristik vokali ve yeni şarkılarıyla 23 Aralık’ta KüçükÇiftlik Park sahnesinde olacak.

Sahne alacak diğer sanatçıların ve tüm gün süren yılbaşı aktiviteleriyle dopdolu programının önümüzdeki günlerde açıklanacağı Wonder Village, salı, çarşamba ve perşembe günleri 16.00-23.00 arasında; cuma, cumartesi ve pazar günleri ise 12.00-00.00 saatleri arasında açık olacak.  

Wonder Wheel Creative Agency ve URU işbirliğiyle kurulacak yeni yıl parkı Wonder Village, 2024’e sayılı günler kala unutulmaz bir deneyim sunacak. Wonder Village için sınırlı sayıda satışa sunulan “En Avantajlı Dönem” biletleri şimdi Biletix’te ve ’da! 

Editör: TE Bilisim