Jovanka’nın sakladığı sırrı öğrenen Ertan, aşkına son noktayı koymaya karar verir…

Makedon ailenin konaktan gitmesi herkeste büyük şaşkınlık uyandırır…

Süleyman, Nina’nın ve geçmişinin peşine düşer…

Ertan, Pavel’in gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için planlar yapar…

TRT 1’in uzun yıllar sonra yurtdışında çekilen ve büyük beğeni toplayan dizisi “Balkan Ninnisi”, her hafta izleyicilerin buluşma ilgi odağı oluyor. Dizinin on dördüncü bölümü, 4 Ekim Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına geliyor.

Çekimleri Üsküp’te devam eden “Balkan Ninnisi”, etkileyici ve eğlenceli hikayesiyle olduğu kadar usta oyuncu kadrosunun müthiş performansları ve Balkan müziğinin sevilen örnekleriyle de büyük ilgi görüyor. 

Konakta dengeler değişiyor…

“NEXT by TRT World Forum” Başlıyor “NEXT by TRT World Forum” Başlıyor

Balkan Ninnisi”, tam 600 yıl Osmanlı şehri olarak kalmış, bir tarafında Türk ve Arnavutların diğer yanında Makedonların yaşamlarını sürdürdüğü Üsküp’te, farklı milletlere mensup iki gencin, sevdaları uğruna imkansızı başarmak için verdikleri  mücadelenin öyküsünü anlatıyor.

Dizinin, 4 Ekim Salı akşamı TRT 1’de yayınlanacak on dördüncü bölümünde de yine birbirinden komik ve eğlenceli olaylar birbirini takip edecek, izleyiciler kimi zaman duygulanacak kimi zaman gülecek, zamanın nasıl akıp geçtiğini fark etmeyecek.

Balkan Ninnisi’nin yeni bölümünde neler olacak:

Konakta nişan heyecanı kısa sürer. Jovanka’nın sakladığı sırrı öğrenen Ertan,  aralarındaki büyük aşka nokta koymaya karar verir. Makedon ailenin konaktan gitmesi herkeste büyük şaşkınlık uyandırır, geçmiş biraz daha gün yüzüne çıkar.

Öte yandan eski sırlarla darmadağın olan Süleyman, Nina’nın ve geçmişinin peşine düşer. Nina’nın gölgesi bile Süleyman’ın aklını başından alır. Süleyman yaşanan her şeye rağmen, Nina’ya ulaşmak için Elena’nın evine kadar gider.

Pavel’in, Ertan’a karşı yaptığı planları başarılı olmuştur.  Bu arada Ertan da boş durmayacak Pavel’in gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için planlarını ortaya koyacaktır.

 

Balkan Ninnisi 4 Ekim Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1’de… 
Editör: TE Bilisim