TRT 1’in büyük beğeni toplayan Kod Adı Kırlangıç dizisi, 28 Ocak Pazar günü saat 17.15’te ekranlara gelecek.

 TRT 1’in mahallede kurdukları gizli teknoloji üssünde kendi dronlarını tasarlayan gençlerin hikayesini ekranlara taşıyan Kod Adı Kırlangıç, 28 Ocak Pazar günü saat 17.15 te on ikinci bölümüyle ekranlara geliyor.

‘Kod Adı Kırlangıç’ın TRT 1 ekranlarında yayınlanacak 12.  bölümünde neler olacak:

Şahin’e yaptıkları haksızlıktan dolayı çok pişman olan Kırlangıç Takımı, kendilerini affettirmek için uğraşırlar. Şahin ise onları affetmek için bir şart koşar. Ancak bu şart, takımı zor durumda bırakır.

İndirimler, kampanyalar derken bütün mahalleliyi süper markete çekmeyi başaran Aspar, bir yandan da Yiğit Efe’nin ailesinden kalma projeyi ele geçirmenin peşindedir.

Sevilen dizi Teşkilat ‘Dalya’ dedi… Sevilen dizi Teşkilat ‘Dalya’ dedi…

Kırlangıç takımı ise satış yapamadığı için çok zor durumda kalan esnaf için bir şeyler yapmak ister. Teknolojiyi kullanarak esnafı kurtarma operasyonu yaparlar. Kırlangıç Takımına karşı Aspar’ın yeni hamlesiyle büyük heyecan yaşanır.

Kırlangıç Takımı Aspar’a karşı başlattığı mücadelede başarılı olabilecek mi? Şahin’in barışmak için öne sürdüğü şartı kabul edecekler mi? Heyecan, gerilim ve sürpriz gelişmeler 12. Bölümde Kod Adı Kırlangıç’ta…

Editör: Anibal Güleroğlu