Tepe Emlak Yatırım tarafından yönetilen, seçkin ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra Anadolu’nun en büyük çocuk ve genç eğlence merkezlerine de ev sahipliği yapan Next Level AVM, yaz tatiline girilirken miniklerin favori çizgi film kahramanlarından Rafadan Tayfa’yı ağırlıyor.

Yaz tatili için çocuklara birbirinden keyifli ve eğitici etkinlikler planlayan Next Level AVM’de tatil Rafadan Tayfa’nın eğlenceli gösterileri ile başlayacak. 17 – 18 Haziran tarihlerinde 13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde gerçekleşecek olan müzikli sahne gösterisi miniklere eğitim yılının yorgunluğunu attıracak; onları yaz tatiline hazırlayacak.

İstanbul'da ücretsiz Ramazan etkinlikleri İstanbul'da ücretsiz Ramazan etkinlikleri

Doyasıya eğlence Max Level Kids’te yaşanacak

Rafadan Tayfa’nın keyifli gösterilerinin yanı sıra tüm hafta sonu boyunca Max Level Kids’te de çocuklar için çeşitli etkinlikler olacak.

Keyifli oyun alanlarının, sanatsal aktivitelerinin ve farklı temalarının yanı sıra her hafta sonu çocuklar için tiyatro ve eğitici atölyeler de düzenleyen Max Level Kids, bu hafta sonu da ailelerin ve çocukların ilk adreslerinden olacak. 
Editör: TE Bilisim