Başrollerinde Furkan Andıç, Miray Daner ve Cengiz Bozkurt'un yer aldığı TRT1’in yeni dizisi Kara Tahta, ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

31 Ağustos Çarşamba günü yirminci bölümüyle izleyici ile buluşacak olan Kara Tahta’nın  büyük merak uyandıran final bölümünde neler olacak?

 “Atlas, Bekir’i kendi elleriyle adalete teslim eder. Bekir son ana kadar tüm şansını kullanır ama artık nafiledir. Bekir yolun sonuna geldiğinde karşısında kardeşi Kartal da vardır.

Öğrenciler arasında ise Ceylan’ın kaybolduğu haberi hızla yayılır. Atlas, Hikmet ve öğrencilerin araştırmasıyla Ceylan içine düştüğü kötü durumdan kurtarılır.

Aylin’in ameliyatı için gereken para toplandığında vakit çok geçtir. Aylin’e geç kaldıklarını anlatmaya çalışırken bir mucizeyle karşı karşıya kalırlar.

Irmak ve Atlas’ın kavuşması öğrencilerin üniversite başarısıyla taçlanır. “

Kadrosunda; Furkan Andıç, Miray Daner, Cengiz Bozkurt, Kerem Aslanoğlu, Yasemin Yazıcı, Selen Uçer, Çiçek Dilligil, Mine Tüfekçioğlu, Nizam Namıder gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar otururken, senaryosunu ise Erkan Birgören kaleme alıyor. 

Türkiye'nin hafızası TRT 60. Yaşını Kutladı Türkiye'nin hafızası TRT 60. Yaşını Kutladı
Kara Tahta, Final bölümü ile 31 Ağustos Çarşamba günü TRT1’de. 
Editör: TE Bilisim