TRT 1’in bir süredir hazırlıkları devam eden yeni dizisi Kara Ağaç Destanı 23 Şubat Cuma Akşamı saat 20.00’ de izleyiciyle buluşuyor. Yayınlanan yeni fragmanıyla büyük ilgi gören ve heyecan yaratan  “Kara Ağaç Destanı” dizisi ekranlarda destan yazmaya geliyor.

Her bölümü sinema filmi tadında olan dizinin başrollerinde Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Meltem Akçöl, Özlem Conker, Hakan Boyav, Merih Öztürk yer alıyor.  Heyacanla beklenen dizinin  yapımcılığını Hasan Kurul üstlenirken, yönetmen koltuğunda Ufuk Hakan Eren oturuyor.

“Kara Ağaç Destanı”nda; 1950 ve 1970’li yıllarda Anadolu’nun kadim topraklarında iyiliğin yanında kötülüğün, varlığın dünyası ile yokluğun gerçeği yan yana anlatılırken heyecan, hüzün ve sevda kalplere dokunacak.

TRT 46. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği... TRT 46. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği...

Ağalık sistemi üzerinden güç, feodalite, sınıf çatışmaları ve aşk hikayesinin anlatıldığı ‘Kara Ağaç Destanı’nın başrollerinde; Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Meltem Akçöl, Özlem Conker , Hakan Boyav, Merih Öztürk’ün  yanı sıra  Ayten Uncuoğlu, Gülçin Hatıhan, İsmail Hakkı Ürün,  Sevtap Özaltun, Oğulcan Arman Uslu, Mehmet Güler, Sekvan Serinkaya, Deniz Altan, Kenan Ciniviz, Eray Ertüren, Tuncay Beyazıt, Nurhayat Boz ,Mehmet Şeker, Sultan Sarohan, Taylan Meydan, Mert Karabulut, Halil Demir, Berfin Kıymaz, Adem Türkyılmaz, Alessa Dilara Demircan gibi birbirinden başarılı ve usta isimler yer alıyor.

“Kara Ağaç Destanı” 23 Şubat Cuma Akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…

Editör: Anibal Güleroğlu