ŞEBNEM SCHAEFER, ŞİFA KAMPINDA!..

Kapadokya'nın el sanatları merkezi Avanos'ta 16-20 Kasım 2023 tarihleri arasında "Sana Özgü Nefes Bütüncül Şifa Kampı" düzenleniyor. Bu türden bir kampın Kapadokya’da ilk kez yapılacak olması, hem eğitmenleri hem de katılımcıları heyecanlandırıyor.

 

“SANA ÖZGÜ NEFES” BÜTÜNCÜL ŞİFA KAMPI

Birbirinden değerli uzmanlar eşliğinde; katılımcılar sanattan spora, yogadan refleksolojiye kadar geniş bir yelpazede bütüncül şifa yöntemlerini deneyimleyecekler ve Kapadokya’nın eşsiz doğasının keyfine varacaklar. 

Dr. Özgü Sevda Tekin, kampla ilgili yaptığı açıklamada; Kapadokya’da ilk kez düzenlenecek şifa kampı etkinliklerinin bütününe bakıldığında, danışanların nefes terapisi sayesinde iç huzuru ve enerji dengelerini keşfedeceklerini ve diğer eğitmenler eşliğinde birçok farklı deneyimler yaşayacaklarının altını çizdi. 

 

ŞEBNEM SCHAEFER ŞİFA KAMPINDA YENİLENECEK

Yoğun geçen bütün bir yılın yorgunluğunu üzerinden atmak ve yenilenmek için kampa katılmaya karar veren Şebnem Schaefer birçok yeni tecrübeler edineceği için heyecanlı olduğunu dile getirdi.

 

SANAT TERAPİSİ

Şeyda Turgut ile sanat terapisiyle bedensel ve duygusal farkındalığa ulaşacak olan danışanlar, çocuk etkinlikleri kapsamında, Çağla Bozkır Kalafat ile kendi çocukları için yaratıcı ve eğlenceli atölyeleri deneyimleyecekler.

16-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kapadokya’daki şifa kampının diğer etkinlikleri şu şekilde sıralanıyor.

Keçe Sanatçısı Necmiye Tekin ile keçe sanatının incelikleri deneyimlenecek.

Kampa katılanlar ayrıca; Uzm. Dr. Murat Yıldırım'ın Ağrıya bütüncül yaklaşımı ile kayropraktik tedavi, akupunktur ve daha bir çok tedavi yöntemini deneyimleme fırsatı bulacaklar

Fizyoterapist Ferat Başer'in kayropraktik tedavi ve omurga bakımıyla, ağrılara veda edilecek.

Emel Şat, Yoga ve Refleksoloji ile vücudunuzun gizli enerjilerini ortaya çıkarın. Bedeninizle zihninizi bütünleştirin.

Diyetisyen kontrolünde sağlıklı beslenme ile bedensel iyi olma halinizi fark edin. Sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme, gıda takviyelerinin  yaşamımızdaki önemini öğrenin.

İbrahim Aydın Altunordu  ile hidrojen-zengini iyonize antioksidan mikronize suyun yaşamımızdaki yerini keşfedin.

TRT’nin Dijital Platformu tabii ile THY İş Birliği Başladı TRT’nin Dijital Platformu tabii ile THY İş Birliği Başladı

Kamptaki etkinliklerin yanı sıra, uzman rehber eşliğinde Kapadokya’nın doğal ve tarihi zenginliklerine geziler düzenlenecek. 

Editör: TE Bilisim