TRT 1’in güçlü oyuncu kadrosu ve duygu yüklü öyküsüyle ekranlara gelen dizisi Yürek Çıkmazı, 27 Aralık Salı günü yeni bölümüyle izleyiciyle buluşacak.

Yürek Çıkmazı; kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir kadının hikayesini ekranlara taşıyor.

 

Yürek Çıkmazı’nın 27 Aralık Salı günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak 8. bölümünde neler olacak:

Kara Ağaç’ta saflar ayrılıyor Kara Ağaç’ta saflar ayrılıyor

İfadesi alınmak üzere adliyeye götürülen Yılmaz, savcının karşısına çıkmadan önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılır. Tutuklanmasını umarken kendini hastanede, babasının iyileşmesini beklerken bulan Halil, öfkeyle acıma duyguları arasında kalır.

 

Öte yandan Zeynep’le daha da yakınlaşırlar. Bu durum Funda’nın ikiliyi kıskanmasına sebep olur. İntikam almak için Caner’e bir işbirliği teklif eder. Böylece Caner’in de aradığı fırsat ayağına gelmiş olur. Bu sayede Zeynep’i Halil’den uzaklaştırabilecektir. Planın bir parçası olarak Zeynep’e Soso’da bir doğum günü partisi düzenler. Gecenin sonunda verdiği hediye ise Halil’le Zeynep’i geri dönülmez bir noktaya taşır. Tüm bunlar olurken davanın seyrini değiştirecek sürpriz bir tanık ortaya çıkar.

 

“Yürek Çıkmazı” 8. bölümüyle 20 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de 
Editör: TE Bilisim