KEMİKLER VE HER ŞEYMaren Yearly, saygı duyulacak biri olmak isteyen genç bir kadındır. Ancak utanç verici ihtiyaçları onu dibe sürükler. Çocukluğundan itibaren büyük bir probleme sahip olan Maren, ne zaman biri onu çok umursasa, onları yemekten kendini alıkoyamaz. Onun hayatı, annesinin kendisini terk etmesinden sonra hiç tanımadığı babasını aramaya karar vermesiyle bambaşka bir hal alır. Erkek arkadaşıyla çıktığı bu yolculukta Maren sadece babasını değil, kendisini de arar.

 

Yönetmen Luca Guadagnino

Senarist Camille DeAngelis, David Kajganich

Oyuncular: Timothée Chalamet, Taylor Russell, Mark Rylance

https://youtu.be/0bPUAqXAaJo

 

TEHLİKELİ OYUNTehlik
eli Oyun, bir teknoloji milyarderi tarafından düzenlenen büyük ödüllü bir poker gecesinde yaşananları konu ediyor. Teknoloji milyarderi olan Jake Foley, yüksek bahisli bir poker oyunu düzenlemek için çocukluk arkadaşlarını Miami'deki mülkünde toplar. Jake ve arkadaşlarının, hem nefret hem de sevgi dolu bir ilişkisi vardır. Jake, hazırladığı bu gece ile arkadaşlarına hayal bile edemeyecekleri kadar para kazanma şanşı tanır. Ancak oyuncuların oyuna katılabilmesi için, en özel sırlarını açıklamaları gerekmektedir. Oyun başladıktan bir süre sonra Jake’in arkadaşları, oyunun gerçekte neyin hakkında olduğunu keşfeder.

 

Yönetmen Russell Crowe

Senarist Stephen M. Coates, Russell Crowe

Oyuncular: Russell Crowe, Elsa Pataky, Liam Hemsworth

https://youtu.be/PTGNr1d8jSs

 

KUTSAL ÖRÜMCEKKutsal Örümcek, İran'ın kutsal şehri Meşhed'i, ahlaksız ve yozlaşmış sokak fahişelerinden "temizlemek" için kendi dini arayışına girişen aile babası Saeed'in hikayesini konu ediyor. Saeed, İran’ın kutsal şehri Meşhed’i sokak fahişelerinden temizlemek adına birkaç kadını öldürür. Ancak o kendisine amaç edindiği bu kutsal göreve karşı halkın ilgisinin eksikliğinden şikayetçidir. Bu sırada kendisine Örümcek Katili adını veren bir seri katil şehrin sokaklarında kendisine av aramaktadır. Bu durum üzerine kadın bir gazeteci katilin peşine düşer.

 

Yönetmen Ali Abbasi

Senarist Ali Abbasi

Oyuncular: Mehdi Bajestani, Zar Amir Ebrahimi, Arash Ashtiani

Orijinal adı Holy Spider

https://youtu.be/7QyjC8VRSdM

 

KENDİ YOLUMDAAdana'ya giden Gökhan Özoğuz, burada gittiği tamircide çırak olan Ömer Ali ile tanışır. Ömer Ali de müzik sevdasıyla yanıp tutuşan ve besteler yapan biridir. Yaptığı çalışmayı Gökhan Özoğuz'a gösterir ve ondan bu işin peşini bırakmaması gerektiği öğüdünü alır. Ömer Ali'nin “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusu, Gökhan'ın bilinçaltına kazınacaktır. Arabasının tamir olmasını beklerken uykuya dalan Gökhan, rüyasında tam olarak bu sorunun etkilerini görür. Gökhan artık Adana'da bir tamirci çırağıdır...

 

Yönetmen Ömer Faruk Sorak

Senarist Ali Kobanbay

Oyuncular: Gökhan Özoğuz, Gökçe Bahadır, Ferit Aktuğ

https://youtu.be/MezIMG-2MIE

 

ONE PIECE FILM-REDOne Piece Film - Red, milyonlarca hayranı olmasına rağmen daha önce kimsenin yüzünü görmediği, dünyanın en iyi sanatçısı olan Uta’nın hikayesini konu ediyor. Dünyanın en iyi sanatçılarından biri olan ancak yüzünü kimsenin görmediği Uta, müzik adası Elegia’da ilk canlı konserini verecektir. Bu konser sayesinde hayranları artık onu görebilecektir. Dünyanın dört bir yanından insan, Uta’yı görmek için adaya gelir. Adaya gelenler arasında Luffy ve Hasır Şapka Korsanları da vardır. Konser başladığında onlar Uta ile ilgili tahmin edemeyecekleri şeyler öğrenir.

 

Yönetmen Goro Taniguchi

Senarist Eiichiro Oda, Tsutomu Kuroiwa

Oyuncular: Kaori Nazuka, Mayumi Tanaka, Kaori Nazuka

https://youtu.be/kvoNegQo2X8

 

PANDA VE SEVİMLİ CANAVARLARPanda ve Sevimli Canavarlar, uzaylılarla mücadele eden bir pandanın hikayesini konu ediyor. Uzaylılar, super güçlere sahip olan bir madalyonu ele geçirir. Dünya büyük bir tehlike altındadır. Bu durum üzerine panda ve arkadaşları, dünyayı büyük bir tehlikeden koruyabilmek için uzaylıların diyarına gidip madalyonu almaya karar verir.

 

Yönetmen Sean Patrick O'Reilly

Senarist Sean Patrick O'Reilly

Orijinal adı Pandy

https://youtu.be/YIPMAJdUjHY

 

MİHREZ 2: CİN PADİŞAHI2015 yılında gösterime giren Mihrez: Cin Padişahı filminin deva halkası olan "Mihrez 2: Cin Padişahı" filminin yönetmen koltuğunda Ahmet Arslan oturuyor.

 

Yönetmen Ahmet Arslan

HAFTANIN VİZYONUNDA NELER VAR? HAFTANIN VİZYONUNDA NELER VAR?

Senarist Raziye Sultan

Oyuncular: Levent Çakır, Zülfü Hamit Altın, Şengül Kaya

https://youtu.be/uyCifWjfb1s

 

POŞETTEN KANATLARPoşetten Kanatlar, hayallerinin gerçekleşmesini bekleyen bir çocuğun hikayesini konu ediyor. Engelli bir çocuğun en büyük hayali uçabilmektir. Çocuğun arkadaşları, onun bu hayaline ulaşabilmesi için çabalar.

 

Yönetmen Mustafa Özer

Senarist Mustafa Duman

Oyuncular: Şevki Özcan, Gülnihal Demir, Yiğit Dören

https://youtu.be/__iCRfVKusA