CARMENCarmen, güçlü, gizemli kadın olan annesinin vahşice öldürülmesinin ardından Meksika çölündeki evinden kaçmak zorunda kalan genç ve son derece bağımsız bir kadının hikayesini konu ediyor. Carmen, ABD'ye giden korkunç ve tehlikeli bir yasadışı sınır geçişinden sağ kurtulur, ancak grubundaki diğer iki göçmeni soğukkanlılıkla öldüren kanunsuz bir gönüllü sınır muhafızı ile karşı karşıya kalır. Sınır muhafızı ve devriye ortağı Aidan ölümcül bir açmazın içine girince, Carmen ve Aidan birlikte kaçmak zorunda kalır. İkili, Carmen'in annesinin en iyi arkadaşı Masilda'yı ve bir müzik ve dans tapınağı olan La Sombra gece kulübünün sahibini aramak için kuzeye, Los Angeles'a doğru ilerler. Carmen ve Aidan, Masilda'nın büyülü sığınağının güvenliğinde teselli ve birbirlerine olan sarsılmaz aşklarını bulurlar, ancak polis avı yaklaşırken zaman daralır.

Yönetmen Benjamin Millepied

Senarist Benjamin Millepied, Loïc Barrère

Oyuncular: Paul Mescal, Melissa Barrera, Rossy de Palma

https://youtu.be/XJ8N_RPusAw


BATAKLIKQuicksand, boşanma aşmasında olan evli bir çiftin hayatına odaklanıyor. Kolombiya'da bir yağmur ormanında yürüyüş yaparken bataklığa hapsolan çift, ormanın korkunç unsurlarıyla savaşacaklar ve hayatta kalmak için birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır.

Yönetmen Andres Beltran

Senarist Matt Pitts

Oyuncular: Carolina Gaitán, Allan Hawco, Andrés Castañeda

https://youtu.be/42PQ8ZVq9f0

 

BIRAK ARTIK ŞU YALANLARINIÜnlü romancı Stephane Belcourt, bir konyak markasının yüzü olmayı kabul eder ve bu nedenle yıllar önce ayrıldığı memleketine geri döner. Yıllardır görmediği memleketine geldiğinde büyük bir kültür şoku yaşayan Stephane, bu sırada ilk aşkının 17 yaşındaki oğlu Lucas ile tanışır. Bu süreç Stephane’ın yıllar öncesine ait anılarının zihnine düşmesine neden olur; bastırılamaz arzu, birleşen bedenler, susturulması gereken bir tutku.

Yönetmen Olivier Peyon

Senarist Olivier Peyon, Vincent Poymiro

HAFTANIN FİLMLERİ HAFTANIN FİLMLERİ

Oyuncular: Guillaume De Tonquédec, Victor Belmondo, Guilaine Londez

https://youtu.be/hyCPA1hg_nA

 

HAVAS İLM-İ CİNHavas İlm-i Cin, Mardin'in Nusaybin ilçesinde yaşanmış gerçek bir musallat vakasını konu ediyor. Yönetmen koltuğunda " Astral Seyahat", " Van Minıt", " Kafir", " Lanetli Anahtar " gibi filmleri yöneten Hasan Gökalp'in oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Fırat Kahraman, Elif Çapkın, Selçuk Kılıç, Seda Keskol, Ceylan Yalın gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen Hasan Gökalp

Senarist Hasan Gökalp

Oyuncular: Fırat Kahraman, Elif Çapkın, Selçuk Kılıç

https://youtu.be/nALue1egc3U

 

SUNASuna, erkek egemen dünyada istediği şekilde yaşamaya çalışan, yersiz yurtsuz bir kadının hikayesini konu ediyor. Ellili yaşlarda bir kadın olan Suna, geçimini hasta bakıcılık ve temizlikçilik yaparak sağlar. Yıllar önce evini kaptan Suna, kimi zaman akrabalarında kimi zamansa arkadaşlarının yanında kalır. İmam nikahıyla Veysel ile evlendirilen Suna, İstanbul'dan ayrılarak Veysel'le ıssız bir köyde yaşamaya başlar. Kocasının her ihtiyacını karşılayan Suna, onunla aynı yatağı paylaşmayı istemez. Bu durum onun psikolojisinin bozulmasına neden olur ve gizli içki içmeye başlar.

Yönetmen Çiğdem Sezgin

Senarist Çiğdem Sezgin

Oyuncular: Nurcan Eren, Tarık Papuççuoğlu, Fırat Tanış

https://youtu.be/uLq_zV9yZqY

 

KAHRAMAN YARIŞÇILARDünyanın en iyi sürücüleri tek bir hedefle buluşur; pistte en fazla riskle, çılgınca ve kuralsız rekabet etmek. Çin'de bulunan İpek Yolu rotasında gerçekleşecek olan yarışın kazananı kim olacaktır?

Yönetmen Ross Venokur

Senarist Ross Venokur

Oyuncular: Jimmy O. Yang, J.K. Simmons, Chloe Bennet

https://youtu.be/7uMsPBGCwgM

 

İFRİT-İ MUSALLATMazoşist biri olan Atilla, tuhaf düşünecelere sahiptir. O, üç cin genine sahip olursa ölümsüz olacağına inanır. Bu amaçla da yakaladığı cinleri, sahibi olduğu otelde konaklayan müşterilerine yedirip, onları cine dönüştürerek birbirlerini yemelerini sağlar ve bunları da odalara kurduğu gizli güvenlik kameralarından izler. Yeni evlenen ve balayı için Atilla'nın oteline giden Asiye ve Eray, onun yeni kurbanları olur. Otelde hapsedilen Asiye ve Eray, kendilerini büyük bir kabusun içinde bulurlar.

Yönetmen Raziye Sultan

Senarist Raziye Sultan

Oyuncular: Emre Çelik, Alara Kuru, Taylan Tekci

https://youtu.be/YcEyyCwWkTc

 

SUİKASTÇILARCollective, adlı bir grup suikastçı, milyarderlerden oluşan bir ağ tarafından desteklenen bir insan kaçakçılığı çetesini ele geçirir. Köşeye sıkışan grubun en önemli görevlerini, çaylak suikastçı Sam Alexander'a emanet etmekten başka seçeneği yoktur.

Yönetmen Tom DeNucci

Senarist Matthew Rogers (III), Jason James (II)

Oyuncular: Lucas Till, Ruby Rose, Don Johnson

https://youtu.be/MsV9d2VmKXs

 

BLUR BEETLEBlue Beetle, Meksikalı Amerikalı bir genç olan Jamie Reyes’in hayatına odaklanıyor. Ergenlik çağındaki Jamie Reyes, en yakın arkadaşları olan Paco ve Brenda ile okuldan dönerken tuhaf bir böceğe rastlarlar. Reyes, tuhaf bir arsaya gömülü olan böceği incelemek için eve götürmeye karar verir. Ancak gece olduğunda böcek canlanır ve Jamie’nin omurgasına yerleşir. Bu durum üzerine Jamiei hızını ve gücünü arttıran bir kostüme sahip olur. Bu kostüm sayesinde Jamie ayrıca silah, kanat ya da kalkan üretebilmektedir.

Yönetmen Angel Manuel Soto

Senarist Gareth Dunnet-Alcocer

Oyuncular: Xolo Maridueña, Susan Sarandon, Raoul Max Trujillo

https://youtu.be/hc9vZ_h0RQo