Vizyon Haberleri

vizyon haberleri ve güncel vizyon gelişmeleri, vizyon ile ilgili tüm video, vizyon fotoğrafları ve vizyon haberleri Sinematur sitemizde


HAFTANIN FİLMLERİ

Dört yerli yapımın gösterime girdiği haftanın filmleri arasında 'Furiosa: Bir Mad Max Destanı', 'Yapay Sevgilim', 'Biaz: Kara İyenin Laneti' dikkat...

Haftanın Filmleri arasında Hayli Arkadaşlar, Yurt, Ziyaretçiler: Bölüm 1, Becky'nin Gazabı ve Dünya Malı isimli yapımlar öne çıkmakta.

Haftanın filmleri arasında 'Kırmızı Pabuçlar', 'Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık' 'Çingene Kızı Zeugma' gibi yapımlar dikkat çekiyor.

HAFTANIN FİLMLERİ

Dokuz yapımın yer aldığı 'Haftanın filmleri' arasında 'Dublör', 'Siyah Çay', 'Arınma' ve 'Cadı' dikkat çekenlerden!

HAFTANIN FİLMLERİ

'Atatürk 2' filminin yeniden gösterime girdiği haftada Tutsak Abigail, Dali'yi Beklerken ve Robot Düşleri gibi yapımlar dikkat çekiyor.

HAFTANIN FİLMLERİ

Vincent Ölmeli ve Omen: İlk Kehanet filmlerinin öne çıktığı tatil haftasında gösterimde olan yapımlar...

SİNEMA

Filmin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Caner Erzincan otururken, başrollerini Bülent Emrah Parlak, Erkan Petekkaya, Batuhan Sert ve Erkan Çelik paylaşıyor.

HAFTANIN FİLMLERİ

'İhtiyar Delikanlı'nın yeniden çevriminin dikkat çektiği haftada sinemaseverlerin ilgisini çekecek her türden yapım mevcut.

HAFTANIN FİLMLERİ

Altı yerli yapımın yer aldığı haftada Nobel ödüllü romandan uyarlanan, 100'den fazla ressamın emeğiyle yaratılan 'Köylüler' dikkat çekiyor!

HAFTANIN FİLMLERİ

Gece Yüzüşü ve Aile Çıkmazı'nın dikkat çektiği haftada on yeni yapım beyazperdede yerini alıyor. Tay 2: Ebabil Takımı yeniden vizyona...

SİNEMA

8 Mart’ta vizyona girecek olan “Hayatımız Roman” isimli sinema filminin ilk gösterimi Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezinde yapıldı.

23 Şubat 2024 tarihinde sinema salonlarında dördü yerli dokuz film seyirciyle buluşuyor.