Istanbul Haberleri

istanbul haberleri ve güncel istanbul gelişmeleri, istanbul ile ilgili tüm video, istanbul fotoğrafları ve istanbul haberleri Sinematur sitemizde


FESTİVALLER

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Dairesi Başkanlığı tarafından ilk kez düzenlenen İstanbul Dans Günleri'ndeki etkinlikler ücretsiz gerçekleşecek.

FESTİVALLER

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Dairesi Başkanlığı, projeSahne işbirliğiyle bu yıl ilk kez düzenlenen Uluslararası İstanbul Dans Günleri düzenliyor.

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul’un yeni kültür sanat ve yaşam merkezi Çubuklu Silolar, büyülü ortamında hafta sonu düzenlenen atölye çalışmalarında çocukları ağırlıyor!

YAŞAM

Ramazan ayının manevi atmosferinin yoğun olarak hissedildiği İstanbul’da, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ramazan ayına özel birçok etkinliğe imza atıyor.

İspanyol çizer Paco Roca, İstanbul Cervantes Enstitüsü’nün işbirliğiyle bir dizi ücretsiz etkinlik gerçekleştirmek üzere İstanbul’a geliyor.

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment’ın yapımcılığını üstlendiği müzikalin hikâyesini Yekta Kopan yazdı.

KÜLTÜR-SANAT

Dünyanın en ünlü palyaçosu Slava, 7’den 77’ye herkesi peşinden sürüklediği muhteşem performansı “Snow Show” ile yeniden İstanbul’da…

KÜLTÜR-SANAT

Belçikalı dünya yıldızı Lara Fabian, zamansız klasiklerini seslendirdiği ‘’Je T’aime’’ turnesi kapsamında İstanbul Volkswagen Arena’da sevenleriyle buluşacak.

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul’un kamusal alandaki en büyük kültür ve sanat mekânı Artİstanbul Feshane, dünyanın en önemli sanat kurumlarından Britanyalı Tate’i ağırlıyor!

KİTAP

“İlk Çizgi Romanım” serisinin İstanbul ve Ankara Kitap Fuarlarında yoğun ilgiyle karşılanan ilk iki kitabı “Yeni Bir Arkadaş” ve “Alin...

SİNEMA

Birce Akalay’ın hayat verdiği, Halide Edib Adıvar’ın 1919 yılı işgal dönemi İstanbul’unda kürsüde yaptığı konuşma sahnesi çok konuşulacak!

Elektronik müziğin başarılı ikilisi Bob Moses, Kasım ayında İstanbullu dinleyicileriyle bir kez daha buluşuyor.