Film Haberleri

film haberleri ve güncel film gelişmeleri, film ile ilgili tüm video, film fotoğrafları ve film haberleri Sinematur sitemizde


SİNEMA

BAŞROLLERİNDE AUSTIN BUTLER, JODIE COMER VE TOM HARDY’NİN YER ALDIĞI, GERÇEK OLAYLARDAN İLHAM ALAN BİR FİLM!

SİNEMA

YEĞENİNİ BULMAK İÇİN GÜRCİSTAN’DAN TÜRKİYE’YE GELEN EMEKLİ ÖĞRETMEN LİA’NIN HİKAYESİ 'GEÇİŞ'TE ANLATILIYOR.

Haftanın filmleri arasında 'Kırmızı Pabuçlar', 'Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık' 'Çingene Kızı Zeugma' gibi yapımlar dikkat çekiyor.

Persiana Medya Grubu’nun kurucusu Majid Yousefy, Türkiye’de de İran sinemasının ve dizilerinin çok sevildiğini belirtti.

SİNEMA

Geçtiğimiz yıl vefat eden Yılmaz Gruda'nın de oynadığı film, kadrosunda sevilen isimlerin yer aldığı absürt komedi tarzında bir içeriğe sahip.

HAFTANIN FİLMLERİ

Dokuz yapımın yer aldığı 'Haftanın filmleri' arasında 'Dublör', 'Siyah Çay', 'Arınma' ve 'Cadı' dikkat çekenlerden!

SİNEMA

Güçlü hikâyesi ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken filmin başrollerini Onur Buldu, Ege Kökenli ve Bülent Şakrak paylaşıyor.

HAFTANIN FİLMLERİ

'Atatürk 2' filminin yeniden gösterime girdiği haftada Tutsak Abigail, Dali'yi Beklerken ve Robot Düşleri gibi yapımlar dikkat çekiyor.

SİNEMA

17 MAYIS'TA VİZYONA GİRECEK OLAN HAYALİ ARKADAŞLAR FİLMİNİN TÜRKÇE DUBLAJLI VE TÜRKÇE ALT YAZILI YENİ FRAGMANLARI PAYLAŞILDI!

HAFTANIN FİLMLERİ

Vincent Ölmeli ve Omen: İlk Kehanet filmlerinin öne çıktığı tatil haftasında gösterimde olan yapımlar...

FESTİVALLER

43. İstanbul Film Festivali kapsamında gerçekleşen Köprüde Buluşmalar’ın Work In Progress Atölye seçkisi post-prodüksiyon aşamasındaki filmlerden oluşuyor.

SİNEMA

Filmin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Caner Erzincan otururken, başrollerini Bülent Emrah Parlak, Erkan Petekkaya, Batuhan Sert ve Erkan Çelik paylaşıyor.