Gedelli’de uçuş var... Taner’in Dilek’e büyük sürprizi...

Ekrana gelen ilk iki bölümüyle gönüllerde taht kuran ve günün en çok izlenen dizisi olan Gönül Dağı altıncı bölümüyle TRT 1’de.

TRT1 izleyicilerinin tiryakisi olduğu Gönül Dağı’nın28 Kasım Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan 6. bölümü soluk soluğa izlenecek.

 

Çocuklukta filizlenen büyük aşkın kahramanları Taner (Berk Atan) ve Dilek (Gülsim Ali İlhan) kavuşabilecek mi?

 

Kuzenleri Ramazan (Cihat Süvarioğlu) ve Veysel’le (Semih Ertürk) hayallerini gerçekleştirmeye ant içen Taner başarılı olabilecek mi? Gedelli’nin mucitlerinin eseri uçak havalanabilecek mi?

 

Yerel TV kanalının canlı yayınladığı uçak tanıtımında nefesler tutulacak, heyecan doruğa çıkacak.

Gönül Dağı’nın 6. Bölümü, birbirinden komik, duygusal ve heyecanlı sahneleriyle ilgi odağı olacak, büyük beğeni toplayacak.


Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesi Gönül Dağı’nın 28 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak.

“Gedelli’de uçuş var. Taner ve amcaoğulları aniden kasabaya gelen SNK Havacılık şirketine uçaklarını göstereceklerdir. Ancak ufak bir sorunları vardır, uçak henüz hazır değildir. Amcaoğulları, uçağı test uçuşuna yetiştirmek için büyük bir gayretle çalışmaya başlarlar. Bütün Gedelli’nin canlı yayında izlemek için sabırsızlıkla bekledikleri bu uçuş gerçekleşecek midir?

 

Dilek’in kasabada kalmasından sonra Taner hem sevinç hem de şaşkınlık içindedir. Her ikisi de gitgide birbirlerine yakınlaşırken Taner’in Dilek’e yapacağı büyük sürpriz nedir?

Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı’nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan üstlendiği dizide, sanat dünyasının usta isimleri Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

 

Gönül Dağı 28 Kasım Cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de 
Editör: TE Bilisim