MİCHAELA ASTRO ÖNGÖRÜLERİYLE 2024 GELİYOR MİCHAELA ASTRO ÖNGÖRÜLERİYLE 2024 GELİYOR
Yapımcılığını Baraka Fikir Sanatları adına Salih Tamer'in üstlendiği “ENGEL SİZ” adındaki proje film tadında canlandırmalı belgesel olarak tamamlanacak. Projenin yönetmen koltuğunda ödüllü isim Şahin Yiğit oturuyor.

Uluslararası arenada 100 üzerinde ödül alan yönetmen Şahin Yiğit, “ENGEL SİZ” ile aynı başarıları tekrarlamayı ve aşmayı hedefliyor. Oyuncu kadrosu hakkında üstü kapalı bilgi veren Şahin Yiğit “
Hiç bir ismin, hiçbir ismin önüne geçmeyeceği duygu ama aynı zamanda gurur duyacağımız simlerden oluşacağını ve her bir isminde kendi branşlarında dünya şampiyonu olduğunu söyleyebiliriz” dedi.İdealist yönetmen Şahin Yiğit, 
her şey bitti denilen noktada bir kahraman gibi tekrar ayağa kalkmalarını ve dünya şampiyonu olmalarını anlattığımız proje ile insanların kalbine dokunacağız. “ENGEL SİZ” projemiz dünyanın önde gelen film festivallerinde yarışacak. Ayrıca engellerin sadece bedenlerde hapsolan bir şey olamadığını asıl engelin sadece düşüncelerde olduğunun da altını çizeceğiz'' ifadeleriyle projeyi özetledi.

Ünallar Metal yapıma önemli destekler sağlarken çalışmalara biraz da tersten başladık diyen  yapımcı Salih Tamer, ilk olarak afişi hazırladık bizim içimize de çok sindi tersten başladığımız işimiz ülkemizde ve dünyada çok ses getirecek vurgusunu yaptı.