TRT 1’de yayınlanan, milyonları ekran başına kilitleyen ‘Teşkilat’  24 Aralık Pazar akşamı seksen dokuzuncu bölümüyle ekranlara gelecek.

 

Teşkilat’ın yeni bölümünde neler olacak                                                                    

 

Ömer’in beklenmedik hamlesiyle Anton tuzağa düşer. Oğlunu kaybetmeyi göze alamayan Çetin de Cihangir’i kurtarmak için kendince müdahalede bulunur. Fakat Ömer’in dikkati sayesinde saklanamayacağının farkına varır. Başından beri her şeyi incelikle planlayan Ömer’in amacı hem Cihangir’i kurtarmak hem de düşmana büyük bir darbe indirmektir. Ne olursa olsun bu yolda düşmana boyun eğmez. Neslihan ve ekip hem vatan hem de canları konusunda Ömer’e itimat ederler. Bu yüzden operasyonu başarıyla tamamlamak için bütün riskleri göze alırlar.


 

‘Teşkilat’, yeni bölümüyle pazar akşamı TRT 1’de.

 

“TEŞKİLAT” KÜNYE

Yapımcı                           : 

Sultan, yoluna Ömer’siz devam ediyor… Sultan, yoluna Ömer’siz devam ediyor…

Yönetmen                      : Burak Arlıel

Senaryo                          : Teşkilat Yazı Grubu

Oyuncular                      : Murat Yıldırım (Ömer Atmaca), Aybüke Pusat (Neslihan Erdemsoy), Yunus Emre Yıldırımer (Korkut Sönmezay), Sarp Levendoğlu (İbrahim Karahoca), İlker Kızmaz (Gökhan Kargı), Ceyhun Mengiroğlu (Cihangir Erdemsoy), Serdar Yeğin (Uzay Çelenkli), Tuğçe Açıkgöz (Gizem Kırcalı), Ebru Nil Aydın (Sacide Atmaca), Selin Genç (Sena), Ebru Şam (Scarlett), Melisa Akman (Nazlı Hisarca) ve Cengiz Bozkurt (Çetin Erdemsoy) 


Editör: TE Bilisim