Çok konuşulacak ‘Bir Sevdadır’ ilk bölümüyle 31 Ocak Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak Yeşil ve Yasin’in merakla beklenen hikayesine son 3 gün!

Büyük prodüksiyonuyla dikkat çeken Bir Sevdadır dizisinin tanıtımında yer alan ve Yeşil’in “Çocuklarım için her şeyi yaparım! Para değil, aile istiyorum!” dediği, ünlü futbolcu Yasin’in ise kardeşi Ersin’in acısını 7 yıldır hala içinde yaşıyor olduğu tanıtımlar izleyici derinden etkilerken, duygu yüklü sahneler sosyal medyada çok konuşuldu.

Dizinin merakla beklenen ilk bölümü, 31 Ocak Çarşamba günü TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Bir Sevdadır, içerdiği duygu yüklü sahneleri ve güçlü hikayesiyle izleyicilere unutulmaz bir dizi deneyimi sunacak. Sosyal medyada şimdiden konuşulan Bir Sevdadır, hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla izleyicilerin beğenisini çekmeye hazırlanıyor.

 Yönetmenliğini Günay Günaydın’ın yaptığı, başrollerini Feyyaz Şerifoğlu ve Sude Zülal Güler’in üstlendiği dizinin kadrosunda ayrıca Ekin Mert Daymaz, Sinan Tuzcu, Sinem Uslu ve Doğukan Polat gibi başarılı isimler yer alıyor.

Dizinin konusu ise şöyle;

Çocuklarının geleceği için planlar yapan Yeşil’in yolu ünlü futbolcu Yasin Bıçakçı ile kesişir. Oysa yıllardır tasarladığı planı uygulamaya çalışan Yeşil için hayatın başka planları vardır...

 

Merakla beklenen dizi Bir Sevdadır “Bir Aile İstiyorum” 31 Ocak Çarşamba günü TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

BİR SEVDARIR “BİR AİLE İSTİYORUM” KÜNYE

Yapım: Bozdağ Film

Yapımcı: Mehmet Bozdağ

Yönetmen: Günay Günaydın

Elektrik Kesintisi Unutulmaz Bir Anıya Dönüşüyor Elektrik Kesintisi Unutulmaz Bir Anıya Dönüşüyor

Oyuncular: Feyyaz Şerifoğlu (Yasin),  Sude Zülal Güler (Yeşil), Ekin Mert Daymaz (Tufan), Sinan Tuzcu (İshak Ali),  Sinem Uslu (Gülender), Doğukan Polat (Ünal), Ekin Aksoy (Menevşe), Merve Şeyma Zengin (Ayça), Ahmet Yenilmez (Rıza Dayı), Hakan Karsak (Engin), Seray Gözler (Boncuk Nine), Yağmur Başkurt (Rukiye), Bala Atabek (Cemile), Muhammed Cangören (Cenap Ağa), Nilüfer Kılıçarslan (Hasret), Atlas Önel (Ersin), Noyan Uzer (Ufuk), Sidar Tublek (Aliço), Şebnem Dokurel (Lamia), Burak Can Aras (Dilaver), Yeşim Dalgıçer (Çiğdem), Ali Berk Reşitoğlu (Orhan), Fırat Kaya (Sedat), Tülin Ayhan (Sultan), Hazal Tektaş (Boncuk Çocuk), Selim Gürel (İshak Çocuk)

Editör: Anibal Güleroğlu