Etkileyici hikayesi ve muhteşem oyuncu kadrosuyla TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Sevdadır dizisi, 13 Mart Çarşamba günü yedinci bölümüyle ekranlara gelecek.

 Bir Sevdadır’ın yeni bölümünde neler olacak:
Yasin’in Tufan’a vurması düğünde çıkacak büyük kavganın ilk kıvılcımı olur. Düğünde büyük bir hengame yaşanırken Yeşil müştemilatta onu alıkoyan Ünal’ın adamından kurtulmaya çalışmaktadır.

Düğündeki kavganın sonucu nezarette biter. Yeşil, Ünal’ın adamının elinden kurtulmayı nasıl başaracaktır?

Yeşil üst üste yaşadığı bu olaylar sonrasında cezaevinde yazmış olduğu mektuptan Ayça’ya bahseder. İleride bir gün, çocuklarının gerçeği bilmesinin doğru olacağını düşünür. Gülender ise evde bir sıkıyönetim uygulamış, çocuklarla sadece yeni bakıcılarının ilgilenmesini uygun görmüştür. Velayetlerini almak içinse yeni yollar düşünmeye başlamıştır…

Yasin ise dopingten aklandıktan sonra yeni formasının giymenin heyecanı içindedir. Forma sponsorlarının Karlıcalar olduğunu gören Yasin ne yapacaktır?

İki aile arasında tansiyon yükselirken Tufan’ın annesi Hasret ile Menevşe ve Gülender’in yolu  kermeste kesişir. Tufan, burada Menevşe ile karşılaşırken İshak Ali ise lansman sonrası yönetim kurulunu ikna etmeye çalışmaktadır.

'Teşkilat'ta Ömer’in durumu ciddileşiyor… 'Teşkilat'ta Ömer’in durumu ciddileşiyor…

Buna karşılık Cenap Ağa’nın hamlesi ne olacaktır? Yeşil’in tüm gerçekleri açıkladığı mektup, birinin eline geçecek midir?
 

Bir Sevdadır yedinci bölümüyle 13 Mart Çarşamba saat 20.00’de TRT 1’de…

BİR SEVDADIR KÜNYE

Yapımcı: Mehmet Bozdağ

Senaryo: Mehmet Bozdağ, Özlem Aybek, Zümrüt Karaduman, Emre Saraçoğlu

Yönetmen: Günay Günaydın

Oyuncular: Feyyaz Şerifoğlu (Yasin), Sude Zülal Güler (Yeşil), Ekin Mert Daymaz (Tufan), Sinan Tuzcu (İshak Ali), Sinem Uslu (Gülender), Doğukan Polat (Ünal), Merve Şeyma Zengin (Ayça), Ekin Aksoy (Menevşe), Ahmet Yenilmez (Rıza Dayı), Hakan Karsak (Engin), Seray Gözler (Boncuk Nine), Yağmur Başkurt (Rukiye), Bala Atabek (Cemile), Muhammed Cangören (Cenap Ağa), Nilüfer Kılıçarslan (Hasret), Atlas Önel (Ersin), Sidar Tublek (Aliço), Şebnem Dokurel (Lamia), Burak Can Aras (Dilaver), Ali Berk Reşitoğlu (Orhan), Fırat Kaya (Sedat), Tülin Ayhan (Sultan), Hazal Tektaş (Boncuk

Editör: Anibal Güleroğlu