TRT 1’in mahallede kurdukları gizli teknoloji üssünde kendi dronlarını tasarlayan gençlerin hikayesini ekranlara taşıyan Kod Adı Kırlangıç, 18 Şubat Pazar günü saat 17.15 te on beşinci bölümüyle ekranlara gelecek.

‘Kod Adı Kırlangıç’ın 18 Şubat günü saat 17.15’te TRT 1 ekranlarında yayınlanacak 15.  bölümünde neler olacak:

Aspar’ın Şirket’te çalıştığını öğrenen Ayşe, Aspar’ı sıkıştırır ve çocuklardan uzak durmasını söyler. Aspar ise Yiğit Efe’nin taşıdığı sırrın bileklik olduğunu anlamış ve bilekliğin peşine düşmüştür. Bilekliği ele geçirmek için bir plan yapar.

Kendilerine Aslanlar diyen bir başka teknoloji takımı ansızın ofise gelir ve Kırlangıç Takımına meydan okur. Fakat Aslanlar, Kırlangıç takımının aksine kötü ve hırslıdır. Kırlangıç Takımına araba yarışı yapmayı teklif ederler. Yarış arabası bile olmayan Kırlangıç Takımı teklifi kabul eder ve araba yapmak için çalışmalara başlar.

Kara Ağaç’a beklenmedik misafir Kara Ağaç’a beklenmedik misafir

Aslanlar ve Kırlangıç Takımları arasındaki yarışı kim kazanacak?  Aspar’ın Yiğit Efe’nin bilekliğini ele geçirmek için yeni planı ne? İyilerle kötülerin mücadelesi, heyecan dolu yarışma sahneleri ve sürpriz gelişmeler 15. Bölümde Kod Adı Kırlangıçta…

Editör: Anibal Güleroğlu