‘Kara Ağaç Destanı’nda yüzleşme vakti ‘Kara Ağaç Destanı’nda yüzleşme vakti

TRT 1’de yayınlanan, her hafta milyonları ekran başına kilitleyen Teşkilat, 26 Kasım Pazar akşamı seksen beşinci bölümüyle ekrana gelecek.

 

Teşkilat’ın yeni bölümünde neler olacak:                                                                 

Gökhan, yaptıklarının yanına kar kalacağından emindir. Fakat ekip Ömer’in planıyla hep bir adım ondan öndedir.

Neslihan şirket ile alakalı konularda sürekli babasının ismi ile karşı karşıya gelir. Öğrendiği yeni gerçekse Çetin’in şirketin açık hedefi olmasıdır. Artık Gökhan’ın gölgesinde olmayan Scarlett, Neslihan ve yakınlarını ortadan kaldırmak için hamle yapmaktan geri durmayacaktır.Ömer, Gökhan’ı yurtdışında bir krize sebep olmadan Türkiye’ye getirip cezasını vermeyi amaçlar. Onun talimatlarını harfiyen yerine getiren ekip oluşacak pürüzlere karşı hep hazırlıklıdır. Hem Gökhan hem de şirket her zaman karşılarında Ömer’i ve ekibini bulacaktırlar.

 

‘Teşkilat’, yeni bölümleriyle her pazar akşamı TRT 1’de.

 

“TEŞKİLAT” KÜNYE

Yönetmen                      Burak Arlıel

Senaryo                          Teşkilat Yazı Grubu

Oyuncular                      Murat Yıldırım (Ömer Atmaca), Aybüke Pusat (Neslihan Erdemsoy), Yunus Emre Yıldırımer (Korkut Sönmezay), Sarp Levendoğlu (İbrahim Karahoca), İlker Kızmaz (Gökhan Kargı), Ceyhun Mengiroğlu (Cihangir Erdemsoy), Serdar Yeğin (Uzay Çelenkli), Tuğçe Açıkgöz (Gizem Kırcalı), Ebru Nil Aydın (Sacide Atmaca), Selin Genç(Sena), Ebru Şam (Scarlett), Melisa Akman (Nazlı Hisarca) ve Cengiz Bozkurt (Çetin Erdemsoy)