Çocukların öğrenirken eğlenmelerini sağlayan ve ailelerin güvenle tercih ettiği çizgi filmin merakla beklenen yeni bölümleri 23 Nisan tarihinden itibaren hafta için her gün TRT Çocuk’ta olacak. Yayınlanan bölümleri kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler ise çizgi kahramanın Youtube takip edebilecekler.

YouTube’da yaklaşık 5,5 milyon abone sayısı, sürükleyici hikayeleriyle 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini toplayan Niloya, merakla beklenen yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Eğitici, öğretici ve eğlendirici içerikleriyle çocukların en yakın dostu olan Türkiye’nin yerli çizgi film karakteri Niloya’nın merakla beklenen yeni maceraları için geri sayım başladı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan oyun uygulaması ile çocukların gönlünü fetheden çizgi kahraman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yayınlanacak yeni bölümleri ile de minik dostlarına bayram hediyesi verecek.

Niloya, 23 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 10:00’da TRT Çocuk ekranlarında ve YouTube kanalında eş zamanlı olarak yayında olacak.


Niloya, Anneler Gününe Özel Bir Bölümle Geliyor! Niloya, Anneler Gününe Özel Bir Bölümle Geliyor!

Niloya’nın Yeni Bölümleri Çok Yakında…

İsmini mutluluktan alan Niloya, 23 Nisan’da yayınlanmaya başlanacak yeni bölümleri ile minik dostlarının karşısına çıkıyor. Senaryosu psikologlar ve pedagoglar ile birlikte hazırlanan yerli çizgi film; birbirinden eğlenceli şarkıları, öğretici maceraları ile hem çocukların hem de ailelerin tercihi oluyor. Miniklerin eğlenerek izlediği yerli çizgi filmin yeni sezonunda Niloya; hayal dünyasıyla oyunlar kurmayı, uzaydan farklı gezegenlerle haberleşmelerini, arkadaşlarıyla birlikte futbol antrenmanı yapmalarını, kirlenerek oyunlar oynamayı, bazen küçük bir sağlıkçı bazen haber sunucusu olmanın en eğlenceli hallerini arkadaşları ile paylaşacak. 
Editör: TE Bilisim