TRT 1’ de yayınlanan, haftanın en çok izlenen TV dizilerinden biri olma başarısını koruyan "Hayatımın Neşesi", 25 Ağustos Cuma günü saat 20.00’de sekizinci bölümüyle ekranlara gelecek.

 

Sekizinci bölümde tüm aile, beklenmedik bir Şile buluşmasıyla karşımıza çıkacak. Rüçhan'ın eşyalarının peşinden Şile'ye giden aile, Aylin'in sahne alacağı otelde sürpriz bir karşılaşma yaşayacak.

 

Bayram Keyfi TV+’ta! Bayram Keyfi TV+’ta!

Hayatımın Neşesi'nde Şile Süprizi!

 

"Hayatımın Neşesi"nde bu hafta Şile rüzgarı esecek. Yeni bölümde tüm aile, beklenmedik bir Şile buluşmasıyla karşımıza çıkacak. Rüçhan'ın eşyalarının peşinden Şile'ye giden aile, Aylin'in sahne alacağı otelde sürpriz bir karşılaşma yaşayacak. Bu tesadüf ile tüm Aile Şile'de toplanacak. Müzayededen eşya alma telaşı, otelde sürpriz karşılaşmalar ve bir de düğün derken, ailemiz yine unutulmaz anlara imza atacak.

 

Yedinci bölümün finalinde, Neşe'nin Mustafa ile aynı gün Şile'de olacağını öğrenmesinin ardından gelişen olaylar izleyiciyi ekrana kilitlemişti… Sekizinci bölümde neler olacak?Tüm Aile Şile'de toplanacak!

 

Neşe, Mustafa ile aynı gün ve aynı yerde olacağı için oldukça gergindir. Ancak bu bölümde sadece Neşe ve Mustafa değil, tüm aile üyeleri Şile’de toplanacak. Rüçhan Hanım'ın evindeki eşyaların müzayedede satışa çıkmasının ardından Rüçhan, Zülüf ve Sema, eşyalarını geri alabilmek için Şile'deki otele giderler. Ancak sürprizler burada bitmiyor! Saliha ve Türkan’da müzayededen eşya satın alabilmek için Şile'ye doğru yola çıkarlar ve bu macerada Zeynep'i de yanlarına alırlar.

 

Aylin'in sahne alacağı otelde, Serdar ve ailesiyle karşılaşmasıyla işler daha da karışır. Tüm bu gelişmelerin sonunda bütün aile, büyük bir tesadüf eseri Şile’de bir araya gelir ve kendilerini bir düğünün tam ortasında bulurlar.

 

Bu eğlenceli ve sürprizlerle dolu bölümde ailemizin başına neler gelecek? Kimlerle karşılaşacaklar?

Bu hafta da "Hayatımın Neşesi" dizisi, izleyicisini eğlencenin doruklarına taşıyacak. Sekizinci bölümü kaçırmamanızı öneririz! 
Editör: TE Bilisim