Honest Holding, uzun yıllardır ulusal ve uluslararası alanda farklı spor dallarını desteklemeye devam ediyor. Honest Holding çatısı altındaki Kolombiyalı Premium kahve markası Juan Valdez, 20-23 Temmuz tarihleri arasında Ankara TBF (Türkiye Bilardo Federasyonu) Tesisleri’nde gerçekleşecek WCBS Şampiyonası’nın ana sponsoru oldu.

Honest Holding farklı iş alanlarında sunduğu fırsatlar, spor ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle daimi olarak Türk toplumuna farklı alanlarda katkı sunmaya devam ediyor.


Dünya’da ilk kez gerçekleştirilecek olan kıtalararası WCBS Şampiyonası’na ithafen, Türkiye  Bilardo As Başkanı Cengiz Deveci, Honest Holding’in global bir markası olan Juan Valdez ile  ana sponsorluk desteği vermekten ve  2014 yılından itibaren Türkiye Bilardo Federasyonu başkanlığını yürüten Federasyon Başkanlığı görevini yürüten Sayın Başkan Ersan Ercan’ın  aynı zamanda UMB Yönetim Kurulu Üyesi seçilmesinden ve Türk bilardosuna ve ülkemize kattığı değerlerden gurur duyduğunu belirtiyor.


Deveci, Başkan Ercan’ı kutlayarak organizasyonla ilgili düşüncelerini: “Ülkemizde ilk kez yapılacak bu uluslararası organizasyonu özveri ile yönetmesinden ötürü Sayın Ercan’a bizzat teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler her zaman Honest Holding  ve Juan Valdez olarak daima destekçiyiz, federasyonun daha iyi noktalara taşınmasına katkı sunmayı hedefleyeceğiz. Sporcuların başarıları ile gurur duyuyor ve bu ülke topraklarında yetişen gençlerin, bu organizasyonun bir parçası olması için verdiğimiz daimi desteği sürdüreceğiz.” şeklinde ifade ediyor.

2023 FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi Başlıyor 2023 FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi Başlıyor

WCBS Şampiyonası, 20-23 Temmuz tarihleri arasında dünyanın farklı yerlerinden sporcuları Ankara, Gölbaşı’nda TBF Tesisleri’nde ağırlayacak.

Editör: TE Bilisim