Kızıldeniz Uluslararası Film Festivali'ne katılan dünyaca ünlü aksiyon oyuncusu Jason Statham, kırmızı halıda Variety’ye çok özel bir röportaj verirken gelecek filmi THE BEEKEEPER / ARICI: ÖLÜM KOVANI hakkında konuştu.

 

“İnsanların bu filmi görmesi için sabırsızlanıyorum. Çok havalı bir iş oldu, aynı zamanda duygu ve heyecan da var. Harika bir film. Sonuçlarını tabii ki göreceğiz ama bu filmle gurur duyuyorum”

Yönetmen David Ayer ile iyi bir enerji yakaladıklarına da değinen Statham: “Film boyunca aksiyon seviyesi sürekli artıyor ve müthiş bir kreşendo ile sonlanıyor. 

Sakın bakma. Sakın duyma. Sakın Ses Çıkarma! Sakın bakma. Sakın duyma. Sakın Ses Çıkarma!

Eğer bir devam filmi yapma şansımız olursa, kesinlikle geliştirilebilecek bir konsept”.

2024’ün ilk büyük aksiyon filmi THE BEEKEEPER / ARICI: ÖLÜM KOVANI, 12 Ocak’ta IMAX ve Türkçe dublaj seçeneğiyle sadece sinemalarda!

Eski bir ajan olan Adam Clay, değer verdiği insanların bir dolandırıcılık planına kurban gitmesi üzerine intikam almaya karar verir. Dolandırıcıların daha büyük bir amaca hizmet ettiğini öğrenen Clay, bu işin kökünü kazımadan rahat etmeyecektir. Fakat dolandırıcıların bilmediği şey, Adam Clay’in eski bir “Beekeeper” ajanı olduğu ve amacına ulaşana kadar kimsenin onu durduramayacağıdır. 

Editör: TE Bilisim