Harry Potter’ın büyülü dünyası “Hogwart's Holidays” gösterisinde canlanacak

JUDAS PRIEST TÜRKİYE’YE GELİYOR JUDAS PRIEST TÜRKİYE’YE GELİYOR

Sirk sanatı ve artistik patinaji bir arada sunan eşsiz performans “Hogwart's Holidays”, 25 ve 29 Şubat tarihlerinde TİM Show Center’da İstanbullu sanatseverlerle buluşuyor. Cirque du Soleil’in yıldızlarının katılımıyla gerçekleştirilecek eşsiz gösterinin biletleri Türkiye’nin lider ve en kapsayıcı online etkinlik platformu Biletinial’da satışta.

Özel tasarlanmış buz arenasında sirk sanatı ve artistik patinaji bir arada sunan eşsiz performans “Hogwart's Holidays”, 25 ve 29 Şubat tarihlerinde TİM Show Center’da İstanbullu sanatseverlerle buluşuyor. Fiziksel tiyatro ile sirk, komedi ile sihri bir araya getiren ve izleyicileri JK Rowling'in büyülü evrenine davet eden etkileyici gösterinin biletleri Türkiye’nin lider ve en kapsayıcı online etkinlik platformu Biletinial’da satışa çıktı.

Dünyaca ünlü sirk gösteri topluluğu Cirque du Soleil’in yıldızlarının katılımıyla benzersiz kostümler, setler ve video dizileriyle dolu bir seyir keyfi sunacak olan “Hogwart’s Holidays”, seyircileri unutulmaz bir yolculuğa çıkaracak. Harry Potter ve arkadaşlarının dünyasının büyülü hikâyesini buz pistine taşıyan gösteri, orijinal müzikleriyle de nefesleri kesecek.

Editör: Anibal Güleroğlu