Ortak yapım Haberleri

ortak yapım haberleri ve güncel ortak yapım gelişmeleri, ortak yapım ile ilgili tüm video, ortak yapım fotoğrafları ve ortak yapım haberleri Sinematur sitemizde


SİNEMA

TRT ortak yapımı “Rafadan Tayfa: Hayrimatör” filmi vizondaki altıncı haftasında gişedeki tüm filmleri geride bırakarak tekrar liderlik koltuğuna yerleşti.

SİNEMA

Batı Trakyalı Müslüman Türklerin savunucusu Dr. Sadık Ahmet'in hayatı film oldu

SİNEMA

TRT ortak yapımı “Rafadan Tayfa: Hayrimatör”, vizyona girdiği üçüncü haftada 2024'ün ilk gişe rekorunu kırdı.

SİNEMA

Yaz kampındaki Emirhan ve afacanların başlarından geçen keyifli macerayı ekranlara taşıyacak olan TRT ortak yapımı “Afacanlar Kampta” filminin galası gerçekleşti.

SİNEMA

TRT Çocuk’un uzman psikologları, çocuk gelişim uzmanları ve içerik editörlerinin de katkılarıyla 3D animasyon türünde hazırlanan animasyon film, uzun ve...

SİNEMA

Türk sinemasında yeni bir Mehmetçik destanı yazılacak...

SİNEMA

İngiltere’nin Oscar’ı olarak bilinen BAFTA adayları açıklandı.

SİNEMA

Türkiye’nin en büyük senaryo geliştirme ve ortak yapım platformu olan etkinlik bu yıl beşinci kez TRT tarafından düzenlenecek.

Fatih Özcan’ın ilk yönetmenlik deneyimi olan TRT ortak yapımı ödüllü film “Mavzer”, televizyonda ilk kez yarın akşam saat 23.45’te TRT...

SİNEMA

95. Akademi Ödülleri'nin “En İyi Uluslararası Film” dalında Ukrayna'nın adayı seçilen TRT ortak yapımı “Klondike”, 11 Kasım'da vizyona giriyor.

SİNEMA

Türkiye’nin uzay yarışına başlangıcını beyaz perdeye taşıyan TRT ortak yapımı “Bandırma Füze Kulübü” filmi, 21 Ekim Cuma günü izleyicilerle buluşacak.

SİNEMA

Serinin ilk filminde başlayan macera ikinci filmde de hız kesmeden devam ediyor.