Eyüpsultan belediyesi Haberleri

eyüpsultan belediyesi haberleri ve güncel eyüpsultan belediyesi gelişmeleri, eyüpsultan belediyesi ile ilgili tüm video, eyüpsultan belediyesi fotoğrafları ve eyüpsultan belediyesi haberleri Sinematur sitemizde


KÜLTÜR-SANAT

Sanatın duayenleri İstanbul'un yeni sanat noktası Galeri Eyüpsultan'da buluştu.

YAŞAM

TÜRK SANATININ EN SEÇKİN ÖRNEKLERİ ARTIK EYÜPSULTAN'DA SERGİLENECEK

YAŞAM

Eyüpsultan Belediyesi Sokak Hayvanları Ambulansı can dostlarımız için cadde cadde, sokak sokak hizmet vermeye devam ediyor.

YAŞAM

Eyüpsultan Belediyesi aşevi yeni binasında hizmete girdi.

YAŞAM

Eyüpsultan Belediyesi 2022 – 2023 Eğitim Öğretim yılı sömestir tatiline giren öğrenciler için birbirinden renkli program ve eğlenceli aktivitelerden oluşan...

EĞİTİM

Eyüpsultan Belediyesi tarafından, gençleri edebi anlamda yetkin eserler ortaya çıkarabilmesi için desteklemek amacıyla kurulan Edebiyat Okulu'nda eğitimler başladı.

YAŞAM

Eyüpsultan Belediyesi Ali Kuşçu Uzay Evi'nde anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine gezegenler, gök olayları, astronotların yaşamı, takım yıldızlar, Ay’a yolculuk,...

Üç gün boyunca sekiz ayrı sanatçı ve topluluğun yer alacağı festivalin kapanış konserini Kerem Görsev Jazz Trio gerçekleştirecek.

YAŞAM

Eyüpsultan Belediyesi’nin, İslambey Mahallesi’nde “Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı” ilan ettiği 4.59 hektarlık alanda yıkım çalışmaları başladı.

YAŞAM

Gençler yoğun ilgi gösteriyor

Eyüpsultan Belediyesi tarafından bu yıl 6.'sı düzenlenen Haliç Genç Edebiyat Günleri başlıyor.

KİTAP

Eyüpsultan Belediyesi’nin, bu yıl 3.’sünü düzenlediği Okumak Güzeldir Kitap Okuma Yarışması’na kitap severler yoğun ilgi gösteriyor.