Evrim kuran Haberleri

evrim kuran haberleri ve güncel evrim kuran gelişmeleri, evrim kuran ile ilgili tüm video, evrim kuran fotoğrafları ve evrim kuran haberleri Sinematur sitemizde


EKONOMİ

İş dünyası 2023’ü nasıl geçirdi, 2024 nasıl bir yıl olacak? Hangi kavramlar öne çıkacak? Araştırmacı-yazar Evrim Kuran anlattı.

SİYASET-DÜNYA

2023 Genel Seçimlerinde gençlerin rolü büyük önem taşıyor. Peki gençlerin tercihlerini neler etkileyecek? Araştırmacı-yazar Evrim Kuran, gençlerin beklentilerini ve siyasilerin...

KİTAP

Araştırmacı-yazar Evrim Kuran, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek 39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda kitapseverlerle buluşuyor.

GENEL

“Universum Türkiye’nin En Çekici İşverenleri Araştırması 2022” 90.000’in üzerinde katılım ile tamamlandı.

EKONOMİ

Dünya genelinde artan yaşlı popülasyonu, yeni bir ekonomi sahası oluşturdu.

KİTAP

Araştırmacı-yazar Evrim Kuran’ın uzun yıllardır kuşaklar üzerinde yaptığı araştırmaları bir araya getiren üç kitabı set olarak raflardaki yerini aldı.

YAŞAM

Gençlere yönelik yaptığı kuşak araştırmalarıyla ve yazdığı kitaplarla ilginç sonuçlar ortaya koyan araştırmacı-yazar Evrim Kuran, flört şiddeti konusunda şunları söyledi:

GENEL

JONGLÖR KUŞAĞI... Bir işi yaparken başka alanda da uzmanlaşan, hayata tek değil birçok pencereden bakan bir kuşak.

EĞİTİM

Dünya Çapında Geçerli Online Sertifika Programı Universum Global İşveren Markası Akademisi, Evrim Kuran liderliğinde 8. kez online olarak düzenleniyor.

KİTAP

Kuşak Araştırmacısı Evrim Kuran’ın “Türkiye’nin Yeni Göç Nesli” ni anlattığı son kitabı Onlar Göçtü Buradan kısa zamanda ikinci baskıya ulaştı.