2018 yılından beri benzersiz gastronomi deneyimlerini buluşturan Extra Gastronomy by Brothers, bu yıl da şehrin lezzetlerini bir araya getiriyor, keyifli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. 17 – 18 Haziran hafta sonunda gerçekleştirilecek Extra Gastronomy by Brothers, ilk gününde Yalın konseriyle müziği de gastronomiyle buluşturuyor. Sohbetlerin, atölyelerin ve tadımların da olacağı Extra Gastronomy by Brothers, yazın ilk günlerinde, ağaçların arasında lezzet odaklı bir hafta sonu vaat ediyor.

Swissotel Bosphorus Chalet Garden’da gastronomi dünyasının İstanbul’daki en iyi temsilcilerini buluşturacak olan Extra Gastronomy by Brothers, bu hafta sonuna özel menüler ve eşlikçi lezzetler sunacak. Şehrin kalbindeki bu lezzet deneyiminin yanı sıra müzik de bu hafta sonuna eşlik edecek. Gastronomi dünyasından isimlerin katılacağı sohbetler, atölyeler ve tadımlar ile Extra Gastronomy by Brothers şehri keyifli bir hafta sonu ile buluşturacak.

Emeklilerin işe geri dönme olasılığının en yüksek olduğu ülkeler açıklandı Emeklilerin işe geri dönme olasılığının en yüksek olduğu ülkeler açıklandı

Extra Gastronomy by Brothers için biletler Mobilet ve Biletix’te, ayrıntılı bilgi ise Brothers1801 sosyal medya hesaplarında yer alıyor.  

Editör: TE Bilisim