Unutulmayan korku filmlerinden EVDEKİ DÜŞMAN (Orphan) Esther’in hikayesiyle 9 Eylül’de sinemalarda!

LANETLİ ÇOCUK (The Boy) ve İÇİMDEKİ ŞEYTAN (Devil Inside) filmlerinin yönetmeni William Brent Bell, zekice kurgulanmış, sürprizlerle dolu bu devam filminde seyirciyi son ana kadar şaşırtmayı ve gerilimi hiç düşürmemeyi başarıyor.

KORKU SEANSI 2 (The Conjuring 2), AQUAMAN filmlerinin senaristi David Leslie Johnson’ın yapımcısı olduğu ve ABD dağıtımını Paramount’un yaptığı filmin başrollerinde ise Julia Stiles (10 Things I Hate About You) ve Isabelle Fuhrman (Orphan, Hunger Games) yer alıyor.

Özgürlük arayışında kanun kaçağı oldular... Özgürlük arayışında kanun kaçağı oldular...


Isabelle Fuhrman sorunlu bir karakter rolünde izleyenleri hayran bırakıyor. Kült korku filmleri arasında yer alan Orphan’ın (2009) devamı niteliğindeki film, Esther’in hikayesini anlatıyor. “The Shining” gibi korku klasiklerini de anımsatan EVDEKİ DÜŞMAN: BAŞLANGIÇ, hem tür severlerini hem de Orphan hayranlarını memnun edecek.

Indiewire

Mutlaka sinemada görülmesi gerekiyor.

The Wrap

Beklenmedik sürprizleriyle hayran bırakmayı başarıyor.

Collider

Esther rolünde Isabelle Fuhrman’dan inanılmaz bir performans.

IGN

Lena Klammer, Rusya’da kapatıldığı akıl hastanesinden kaçarak Amerikalı zengin bir ailenin kaybolan çocuğunun yerine geçer. Bu şekilde Amerika’ya getirilen Lena, Esther adını alarak ailenin bir parçası olur. Fakat Lena’nın planları, ailesini ondan korumak için her şeyi yapmaya göze alan anne Tricia yüzünden riske girer.  

Editör: TE Bilisim